PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مد و لباسBauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 03:58 PM
اخبار ستاره ها و مانکن ها

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 03:59 PM
آیا فصل کار مانکن‌های بسیار لاغر به پایان رسیده؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/47417.jpg
واقعیت این است که خوانندها علاقه‌ای به دیدن عکس‌های زیبای خانم‌هایی معمولی و مشابه خود را‌ ندارند. وی اضافه می‌کند که بریگیته با این کار فقط می‌خواهد تیراژ خود را بالا ببرد
آندراس لبرت سردبیر مجله بریگیته (پر خواننده‌ترین مجله‌ی زنان آلمان) اعلام کرد که این مجله از سال۲۰۱۰ دیگر با مدل‌های حرفه‌ای و لاغر کار نخواهد کرد و به جای آنها از خانم‌های "معمولی" استفاده می‌کند.

بریگیته (Brigitte) با اعلام این مطلب در واقع یک موج انقلابی به راه انداخته. آندراس لبرت (Andreas Lebert) می‌گوید: «ما به جای استفاده از مدل‌های بسیار لاغر از خانم‌هایی استفاده می‌کنیم که همه روزه در شهر‌ها و دوروبرمان می‌بینیم.» با این کار این مجله یک هدف دارد و آن جلوگیری از فشار روحی‌ای است که به دختران جوان با دیدن مدل‌های بسیار لاغر دست می‌دهد.

خوانندگان بریگیته از هم اکنون می‌توانند با فرستادن عکس خود بخت‌شان را برای چاپ این عکس‌ها در مجله آزمایش کنند. برای شرکت در این کار هم هیچ حد و مرزی وجود ندارد از دختران هجده ساله که در حال گرفتن دیپلم مدرسه هستند تا خانم‌های مدیر و مادران و غیره، همگی ‌می‌توانند عکس‌های خود را به این مجله ارسال کنند.


تردید شرکت‌های مدل‌یابی
خانم مینکویتز (Minckwitz) صاحب شرکت مدل‌یابی ‌لویزا (Louisa) می‌گوید تب استفاده از مدل‌های بسیار لاغر در واقع از آمریکا به اروپا آمده و او‌ درک می‌کنند که مجلات حاضر به چاپ عکس مدل‌های بسیار لاغر نیستند. اما واقعیت این است که خوانندها علاقه‌ای به دیدن عکس‌های زیبای خانم‌هایی معمولی و مشابه خود را‌ ندارند. وی اضافه می‌کند که بریگیته با این کار فقط می‌خواهد تیراژ خود را بالا ببرد ولی‌ بعد از مدتی‌، باز از مدل‌های حرفه‌ای استفاده خواهد کرد.
آقای لبرت اما در جواب می‌گوید که هدف از این کار فقط در نظر داشتن جنبه‌های مالی نبوده چون به خانم‌هایی که از عکس آنها در مجله استفاده می‌شود، دستمزدی قابل مقایسه با دستمزد مدل‌های حرفه‌ای پرداخت خواهد شد. او‌می‌گوید: «این کار ما نباید به معنای جنگ با مدل بودن برداشت بشود ولی ‌ما باید خوانندگانمان را هم مد نظر داشته باشیم و تا کنون از آنها در این زمینه ایمیل‌های زیادی دریافت کردیم.»

او‌ ادامه می‌دهد که این روزها زیبایی ‌و جذابیت چهره‌های زیادی دارد و زمان آن سر رسیده که کمپانی‌های مد، نظر خود را به همگان تحمیل کنند. اکنون افراد دیگری مثل کارلا برونی (همسر رئیس جمهور فرانسه) و یا میشل اوباما (همسر رئیس جمهور آمریکا) سرمشق قرار می‌گیرند.
با وجود تمام این بحث‌ها، باید منتظر بود و دید که آیا بریگیته به هدف خود می‌رسد یا این کار فقط یک مانور تبلیغاتی برای فروش بیشتر این مجله است

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 03:59 PM
جورجیو آرمانی به طراحی خانه های مجلل رم می پردازد


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/45742.jpg
این خانه های قدیمی قرار است تبدیل به ساختمان های آنتیک و مدرنی شوند که آوازه شان در سرتاسر ایتالیا بپیچد. ساختمان هایی که مردم برای تماشایش صف بکشند".


این طراح معروف ایتالیایی قصد دارد به صورت انحصاری به طراحی خانه های گران قیمت و مجلل شهر رم بپردازد .وی در این پروژه خانه های کلاسیک و قدیمی را به خانه های لوکس و مجهز تبدیل می کند.

پروژه وی شامل 62 آپارتمان کلاسیک است که حول یک باغ باشکوه قرار گرفته اند. هر کدام از این آپارتمان ها 12 هزار متر هستند و 6 بلوک مجزا را تشکیل می دهند.

هر کدام از بلوک های باغی برای خود دارند که صاحبان آن خانه های می توانند آنها را طبق سلیقه شخصی خود تزیین کنند .

همچنین آنها مجهز به نگهبانی هستند که وظیفه محافظت از خانه ها را بر عهده دارند .در کنار نگهبانان این بلوک ها ، نگهبانان دیگری هم هستند که وظیفه شان کمک به مالکین آپارتمان هاست . کارهایی مانند نگهداری از فرزندان ، حیوانات خانگی ،‌گرفتن بلیت تئاتر ، رزرو رستوران و یا بلیت های مسافرتی.

آرمانی می گوید :" این خانه های قدیمی قرار است تبدیل به ساختمان های آنتیک و مدرنی شوند که آوازه شان در سرتاسر ایتالیا بپیچد. ساختمان هایی که مردم برای تماشایش صف بکشند".

این مجموعه واقع در "ویا کووار" در حوالی استادیوم ورزشی است. پروژه آپارتمان های آرمانی با همکاری کمپانی "دوتی هانسون و کو یوروپین استیت فاند" و " یوروپ ریزورس" انجام خواهد گرفت. اولین آپارتمان در نیمه های سال 2010 آماده خواهد شد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:00 PM
"calvin klein" اولین فروشگاه لوازم خانگی خود را افتتاح کرد


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/45666.jpg
کالوین کلین بعد از ارائه مجموعه لباس های زنانه بهاره 2010 , قصد دارد اولین فروشگاه لوازم خانگی خود را با همکاری کمپانی فرش و خانه افتتاح کند.

کالوین کلین بعد از ارائه مجموعه لباس های زنانه بهاره 2010 , قصد دارد اولین فروشگاه لوازم خانگی خود را با همکاری کمپانی فرش و خانه افتتاح کند.
این فروشگاه مجموعه طرح های مختلفی را از کالوین کلین به نمایش می گذارد از قیبل : مجموعه میز و صندلی ، تخت خواب ، مبلمان مدرن و هر وسیله خانگی دیگر اما به شکل مدرن و امروزی .
افتتاحیه این فروشگاه در شهر نیویورک انجام خواهد گرفت.
تام موری ، موسس و مدیر کمپانی کالوین کلین می گوید :" شراکت بین کالوین کلین و کمپانی فرش و خانه طبیعی است ، ما از همکاری با این کمپانی بسیار افتخار می کنیم. این کمپانی بهترین و معروف ترین کمپانی در زمینه مبلمان و وسایل خانگی در شهر نیویورک است".
بعد از 65 سال کار در زمینه زیبایی , این بار کمپانی کالوین کلین مجموعه طرح های مدرن خود را در زمینه لوازم خانگی به نمایش می گذارد؛ مطمئنا این بار نیز طرح های آن مانند همیشه مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
این خط تولیدی از لباس ها و لوازمی که توسط کمپانی کالوین کلین طراحی می شود الهام گرفته است ، اجزای مختلف این نمایشگاه عبارتند از وسایل اتاق نشیمن ، وسایل اتاق غذاخوری ، وسایل اتاق خواب ، این وسایل شامل نیمکت ، صندلی ، میزغذاخوری ، میزهای چای خوری ، تخت خواب ،‌آینه و کتابخانه میباشد.


در مراسم افتتاح این فروشگاه ، مهمانانی چون مارگارت راسل ، موسس و مدیر کمپانی "الی دکور" حضور خواهند داشت. این مهمانان اجازه دارند که اثاثیه و مبلمان مدرن فروشگاه را امتحان کنند . این فروشگاه دو طبقه و 3هزار و 750 فوت مساحت دارد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:01 PM
هایدی کلوم سوپر مدلی که در زمان بارداری بسیار خوش درخشید!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/44852.jpg
هایدی کلوم یکی از مشهورترین سوپر مدلهایی است که در طول دوران بارداری نیز به کار مدلینگ مشغول بوده و مدلهای زیبایی از لباس های دوران بارداری به نمایش گذاشته است
گزارش رسانه ها حاکی از بدنیا آمدن بچه چهارم هایدی کلوم مدل مشهور آلمانی است به گفته این رسانه ها این بچه دختر است و نام ” لو ساموئل” برایش انتخاب شده است هنوز این خبر رسما تائید نشده است

هایدی کلوم 36 ساله از شوهرش سل 45 ساله که خواننده بریتانیایی ، دو پسر و از رابطه قبلیش با میلیونر ایتالیایی فلاویو یک فرزند دختر داشت این چهارمین فرزند او خواهد بود

هایدی کلوم یکی از مشهورترین سوپر مدلهایی است که در طول دوران بارداری نیز به کار مدلینگ مشغول بوده و مدلهای زیبایی از لباس های دوران بارداری به نمایش گذاشته است. با هم تعدادی از این نمونه ها را مرور میکنیم امیدواریم که مورد توجه خانمهای باردار قرار گیرد:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/heidi_klum1704esyesyers.jpg

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/heidi-klum-nbq-celebfa-comq.jpg

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/heidi-klum-9209-1.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/heidi-klum-celebfa-com-4.jpg

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:05 PM
تیلور سوئیفت یکی از جذابترین جوانان هالیوودی در دنیای مد!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/44822.jpg
اجازه ندهید آن موهای بلوند و ظاهر خوش پوش فریب تان دهد؛ تیلور ظاهری معصوم دارد اما یکی از جوان ترین ستارگانی است که مورد توجه کمپانی های بزرگ مد قرار دارد.
تیلور سوئیفت : گلوله آتشی در جین آبی

اجازه ندهید آن موهای بلوند و ظاهر خوش پوش فریب تان دهد؛ تیلور ظاهری معصوم دارد اما یکی از جوان ترین ستارگانی است که مورد توجه کمپانی های بزرگ مد قرار دارد. وی در 19 سالگی ، هم جذاب است و هم خوش پوش؛

زندگی سوئیفت
هیچ وقت احساس نکردم باید آهنگ زندگی ام را ملایم کنم و یک آدم معمولی باشم. زمانیکه کار خوانندگی را آغاز کردم ، بیوگرافی ام را در سایتم نوشتم. نمی خواستم از سایتم برای تبلیغ استفاده کنم ،‌فقط می خواستم طرفدارانم برایم کامنت بگذارند و من هم عکس ها و ویدئوهایم را در سایتم بگذارم. این تمام آن چیزی بود که می خواستم - فکر نمی کنم چیز دیگری بخواهم و اوضاع تغییر پیدا کند.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/21EEC1A1F4517534ACC76A66EDA75F.jpg

جین: Dsquared2
گردن بند : Lanvin
کفش ها : D&G

یک طغیانگر
من با کلماتم طغیان می کنم ؛ دوست دارم آهنگ هایی بنویسم که صادقانه باشد ، نام واقعی آدم های دور و اطرافم را بنویسم‌، روی سن جلوی چشم 15هزار نفر آدم بتوانم احساسات واقعی ام را بیان کنم. کاغذ سیاه کردن و شعرهای بی محتوا نوشتن آن چیزی نیست که من بخواهم ؛

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/9AA37355387EA7D1656C465762454D.jpg

بلوز : D&G‌دولاچه و گابانا
جین : Brand Boutique
گردن بند : جنیفر فیشر
گوشواره : کارتیر
دستبند : Janis Savitt
کفش : Chloe هانا مک گیبون
حلقه هم طرح خود سوئیفت است

هدف های تیلور سوئیفت
من هنوز هم هدف های زیادی دارم. دوست دارم یک تور دور دنیا داشته باشم. همچنین دوست دارم که مستقل زندگی کنم.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/51667B4A98D28925C8C177116E1680.jpg

جین : Acne
بلوز: Lanvin
گردنبند : Vera Wang


چه نوع مردانی را می پسندد؟
دوست ندارم با مرد لوسی آشنا شوم که هیچ کاری نکند و من مجبور شوم تمام کارها را خودم انجام بدهم و او را هم زیر نظر داشته باشم. فرد ایده آل من جاه طلب و بلندپرواز است .


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/F1842C4FE1434E1E3D571EAA7D2B2D.jpg

ژاکت : Viktor & Rolf
گوشواره : Lanvin
دستبند : Tom Binns

در مورد پشتکار و سخت کوشی
من حتی وقتی در خانه هستم و کاری برای انجام دادن ندارم هم نمی توانم بیکار بمانم. "رویاهای من این است که مردم اطراف من جمع شده اند ، منتظرند تا من عکس هایم را امضا کنم و با من عکس بگیرند!"

لباسی با راه های افقی

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/3A8517CAC83E7026ACFA62B5AF2ED9.jpg

جین : Dsquared2
سوتین : Victoria Secret
گردنبند : Lanvin
کفش : D&G

لباس تیلور : مخملی ، ساتن ،‌کتان

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/E992A8C9281B25A2813E4EEB229AB.jpg
مهمترین قسمت لباس هایش؟
پاشنه های بلند جذاب کفش تیلور
جین : Citizens Of Humanity
ژاکت: D&G
کفش : Christian Louboution

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:05 PM
هالیوودی ها درباره مد پاییز چه می گویند؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42935.jpg
به نظرات چند نفر از ستارگان جوان هالیوود در مورد مد در پاییر توجه فرمایید!
زئو سالدانا Zoe Saldana

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/zoe_saldana_300x400.jpg

هیچ وقت از لباس های چرم خوشم نمی آمده؛ اما امسال دوست دارم یک شلوار چرمی بپوشم. بوت های "ورساچه" این فصل بسیار زیباست و دوست دارم آن را با شلوارم ست کنم.


مگان فاکس

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/meganfox.jpg

من عاشق ژاکت های ورزشی ام !مخصوصا آنهایی که سرشانه های بزرگ دارند.

میلا کیونیز Mila Kunis

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/mila-kunis-stock-photos-only-at-pr-photos_1219831981582.jpg

پاییز فصل ژاکت است؛ اصلا از ژاکت های با سرشانه بزرگ خوشم نمی آید؛ این ژاکت ها متعلق به دهه 80 است.


کلی کوچو Kaley Cuoco

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/7687.jpg

عاشق سوئیت شرت هستم! یک کلاه اسکیمویی دارم که سال گذشته هم از آن استفاده می کردم. دوست داشتم که می توانستم هر روز آن را به سرم بگذارم. اما متاسفانه آن کلاه برای این فصل خیلی گرم است اما حتما از آن در پاییز استفاده می کنم.

لیندسی پرایس Lindsay Price

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/5-1.jpg

دوست دارم لباس های تنگ با کفش های پاشنه بلند بپوشم. معمولا لباس های پاییزه رنگارنگم را با کفش های پاشنه بلند ست می کنم.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:07 PM
چگونه مانند جنیفر انیستون لباس بپوشیم؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/44035.jpg
جنیفر انیستون همیشه در پوشیدن لباسهای فوق العاده زیبا موفق بوده است، او همیشه از لباسهای شیک و ساده و در عین حال راحت استفاده می‌کند و این در حالیست که او مانند یک فرد عادی و معمولی لباس می‌پوشد.

جنیفر انیستون همیشه در پوشیدن لباسهای فوق العاده زیبا موفق بوده است، او همیشه از لباسهای شیک و ساده و در عین حال راحت استفاده می‌کند و این در حالیست که او مانند یک فرد عادی و معمولی لباس می‌پوشد.
مهمترین نکاتی که در لباس پوشیدن مانند جنیفر انیستون وجود دارد:
1. شلوار‌های جین را زیاد بپوشید. جنیفر اینستون در اغلب عکسهای مجله‌های مختلف با شلوار جین دیده شده است. شلوارهای او اغلب فرسوده و عیب دار می‌باشد که با یک تاب ساده و معمولی ست شده است. مثل یک بلوز با پارچه کشباف یا یک بلوز روستایی ساده. جین‌های مورد علاقه او شلوارهای جین جیمز می‌باشد (James Jeans)
2. او اغلب در فصلهای گرما با جین‌های خود یک صندل لاانگشتی به پا می‌کند. به نظر می‌رسد این نوع پاپوش بسیار مورد پسند اوست. او اکثرا با این دمپایی‌ها از انگشتر پا استفاده می‌کند.
3. او از تی شرت‌های مختلف هم بسیار استفاده می‌کند که بیشتر آنها کوتاه می‌باشد. خیلی دیده شده است که او از یک تی شرت با طرح یکسان رنگهای مختلفی دارد که آنها را با شلوار جین ست می‌کند. او همچنین به تی شرتهای با تصاویر گرافیکی خنده دار هم علاقه دارد و آنها را می‌پوشد.
4. رنگهای خنثی مورد علاقه او می‌باشد. او معمولا با شلوارهای جین آبی از بلوزهای سفید و خاکستری و سربازی یا سبز- قهوه‌ای استفاده می‌کند. او هرگز با لباس‌های با رنگ‌های زنده و شاد و حتی روشن دیده نشده است.
5. لباس‌های او همیشه ساده و معمولی می‌باشد، اما همیشه شیک و باسلیقه. در فرشهای قرمز او اغلب لباس‌های بلند با خطوط ساده در رنگ‌های خنثی یا کلاسیک می‌پوشد که رنگ بیشتر آنها سیاه می‌باشد و در بعضی اوقات هم آبی تیره و رنگ‌های خاکستری و خنثی. خطوط پیراهن های او ساده و با سلیقه و شیک می‌باشد که با موهای ساده و بلند و صاف همراه است.
6. جواهرات ساده بیندازید. جنیفر اکثرا از حداقل جواهرات ساده و ظریف استفاده می‌کند. همچنین او به انگشترهای پا و گردنبندهای ساده و ظریف و همچنین گوشواره‌های ساده علاقمند می‌باشد. او حتی در فرش های قرمز هم از حداقل طلا و جواهرات استفاده می‌کند.
7. موهای او همیشه سالم و زنده و با رنگهای شیک می‌باشد که در حالت بلند و صاف می‌باشد که بیشتر رنگ‌های‌هایلایت قهوه ای می‌باشد. رنگ پوست او هم اغلب به رنگ طبیعی خود می‌باشد که گاهی هم برنزه هم دیده شده است.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:09 PM
آدیداس و پوما پس از 61 سال آشتی کردند


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42986.jpg
دو شرکت آلمانی پوشاک ورزشی آدیداس و پوما با برگزاری یک دیدار دوستانه فوتبال در هرزوگناراخ آلمان، به دشمنی 61 ساله خود پایان دادند.
دو شرکت آلمانی پوشاک ورزشی آدیداس و پوما با برگزاری یک دیدار دوستانه فوتبال در هرزوگناراخ آلمان، به دشمنی 61 ساله خود پایان دادند.
به گزار خبرگزاری مهر به نقل از نیویورک تایمز، هربرت هاینر و یوآخن زیتز، مدیران شرکت های آدیداس و پوما، در روز جهانی صلح ، تیم های فوتبال خود را به میدان فرستادند تا در دیداری دوستانه با یکدیگر مصاف دهند.

آدی و رودولف داسلر کار تولید کفش را در دهه 1920 در رختشویخانه مادر خود آغاز کردند. این دو برادر در خلال جنگ جهانی دوم احتمالا به دلایل ---------- با یکدیگر دچار اختلاف نظر شدند و در سال 1948 کار خود را به تنهایی دنبال کردند.

این دو شرکت در حال حاضر توسط بنیانگذاران اصلی خود اداره نمی شود البته فرانک داسلر نوه رودولف، در میان تعجب همگان در هر دو شرکت آدیدیاس و پوما کار کرده است.

این دیدار که روز دوشنبه برگزار شد، در پایان با نتیجه 7 بر 5 خاتمه یافت البته بازیکنان هر دو شرکت در هم ادغام شده بودند. هاینر در این دیدار در نقش مهاجم بازی کرد در حالی که زیتز درون دروازه ایستاد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:10 PM
ماریا شاراپووا در معرفی مجموعه لباس پائیز و زمستان Cole Haan در توکیو


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/43357.jpg
ماریا شاراپووا (زاده ۳۰ فروردین ۱۳۶۶؛ برابر ۱۹ آوریل ۱۹۸۷) تنیس‌باز مشهور روس است که در سال ۲۰۰۵ رتبه اول بین تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد.
ماریا شاراپووا (زاده ۳۰ فروردین ۱۳۶۶؛ برابر ۱۹ آوریل ۱۹۸۷) تنیس‌باز مشهور روس است که در سال ۲۰۰۵ رتبه اول بین تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد.

پدر و مادر وی اهل بلاروس هستند اما خود ماریا در شهر نیاگان در روسیه به دنیا آمده است. پدر ماریا او را در سن ۷ سالگی به آمریکا برد، اما مادرش به خاطر مشکل گرفتن روادید نتوانست آن‌ها را همراهی کند. ماریا از آن زمان در آمریکا زندگی می‌کند اما ملیت روسی خود را حفظ کرده‌است.

شاراپووا در سال ۲۰۰۶ بیشترین دستمزد را در بین زنان ورزشکار دریافت کرده است. او همچنین در سال ۲۰۰۸ با کنار زدن رقبایی مثل ژوستین انه و آنا ایوانوویچ قهرمان اولین گرند اسلم سال یعنی مسابقات آزاد استرالیا شد. (بیوگرافی از از ویکی‌پدیا)

او به عنوان یکی از زیباترین تنیسورهای زن جهان شناخته میشود و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.در دنیای مد او یک مجموعه لباس پائیز و زمستان Cole Haan در توکیو را به نمایش گذاشته است.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/maria-sharapova-celebfa-com.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/maria-sharapova-celebfa-com-6.jpg

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:11 PM
مجموعه جدید طراحی لباس ویکتوریا بکهام در فشن شوی نیویورک!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42907.jpg
ویکتوریا بکهام در فشن شوی نیویورک ، مجموعه جدیدش را عرضه کرد اما بدون هیچ استقبال و حضور هیچ طرفداری!
ویکتوریا بکهام در فشن شوی نیویورک ، مجموعه جدیدش را عرضه کرد اما بدون هیچ استقبال و حضور هیچ طرفداری!

ویکتوریا بکام مد را به خوبی می شناسد، نه فقط اینکه چگونه لباس بپوشد یا چه لباس هایی بخرد بلکه وی به خوبی می داند چگونه باید یک لباس زیبا را طراحی کند – و به خوبی روی دیگران تاثیر بگذارد.

ویکتوریا بکهام مجموعه جدیدش را در فشن شوی نیویورک ارائه کرد. بدون شک این مجموعه یکی از بی نظیرترین و بی سابقه ترین شوهای لباس بود . اما وی ترجیح داد مجموعه اش را دور از هر گونه هیاهو عرضه کند ؛ بنابراین شوی لباس خود را تنها در حضور گروه کوچکی از منتقدان و صاحب نظران دنیای مد نمایش داد و در مورد هر کدام از لباس ها و یا اجزای مجموعه اش برای آنها توضیح داد.

در این شوی لباس تعداد اندکی حضور داشتند اما دکور بسیار زیبایی برای این نمایش آماده شده بود. سن و محل نمایش لباس ها با رزهای بسیار زیبا تزیین شده بود. ویکتوریا می گوید:" این مجموعه سومین مجموعه من بود، و می خواهم خودم آن را هدایت کنم، همچنین می خواهم به مشتریانم نیز احترام و سپاس خودم را نشان دهم، مجموعه هایم باید به گونه ای باشند که مشتریانم تنها به من اعتماد کنند".

ویکتوریا بکهام به جای اینکه مانند همه طراحان در هر فصل یک مجموعه جدید ارائه کند، سعی می کند لباس های جدید و شیک را جمع آوری کرده و روی نقاط قوت لباس ها کار کرده و یک مجموعه بی نظیر به خریداران عرضه کند.

بیشتر لباس های شب مجموعه وی پیراهن های کوتاه، با شانه های بزرگ و کلاه های نقره است؛ پیراهن های کوتاهی که تا بالای زانو هستند. برخی اوقات تنگ هستند و بعضی اوقات نه؛

ویکتوریا می گوید دوست دارم پیراهن تنگ و کوتاهی که بالاتنه تنگ و کوچکی دارد به عنوان یک مدل ثابت مورد علاقه خریداران قرار بگیرد. یک بالاتنه تنگ که شما را در برمی گیرد، نمی تواند چیز بدی باشد".

همچنین وی پیراهن سیاه بافته ای که دارای درخشندگی است را یکی از بهترین طرح هایش معرفی می کند، وی ترجیح می دهد یک پیراهن مشکی براق دکلته کوتاه بپوشد. او می گوید برایم جالب است که لباس هایی که طراحی کرده ام را خودم به نمایش بگذارم و مدل لباس های خودم باشم.

ویکتوریا بکهام تصمیم دارد در مهمانی بعدی اش یک پیراهن سرخ با بندها ی مشکی بپوشد.این لباس را نیز خودش طراحی کرده است.

احتمالا آن را در مهمانی فرش قرمز خواهم پوشید. من همه لباس ها را امتحان می کنم. دوست دارم برای خودم لباس طراحی کنم.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:12 PM
کتی هولمز دنیای مد را تکان می دهد!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40652.JPG
آیا كتی می تواند طرحی بدهد كه قهرمانان را به سمت خود جذب كند، ما نمی توانیم دراین مورد با اطمینان صحبت كنیم,اما او ایده های بسیار جالبی دارد...
بعضی از مبتكران سعی می كنند كه با تركیب كارهای كتی هو لمز و تام كروز اثری جدید ایجاد كنند.
این یك حكایت كاملا حقیقی است، کتی قصد دارد آن را به وسیله ی چاپ دوباره ی تصویرها و كمی خلاقیت كارهایش را انجام می دهد. شما با ید بدانید كه كتی هولمز اعتقادات برتری نسبت به بقیه در مد دارد.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/df4jhw9p_53hcbc95cc_b.jpg

بر طبق بعضی گزارشات، کتی قصد دارد با گروهی معروف, با تركیب اصل خانم و آقا یك اثر جدید را مد كنند. كه این هم در دنیا باعث می شود تا زوج هایی كه در سلیقه اصلا نظر توافقی ندارند نیز به راحتی با هم این لباس را بپوشند و همچنین به گروه یا افرادی توهین نشود.
کتی می گوید:"من به اضافه كردن چیزهایی نیازدارم تا در كل دنیا معقول به نظربرسد و جنجال بر پا نکند , شاید شنل های قرمز و كت دامن های مسئولان در اردوگاه ها و لباس های خواننده های زن دهه ی90 كه براق بودند با هم تركیب شوند."
مد در اونیفرم های بین الملی هم مساله مهمی است، اونیفرم های روم و لندن یكی از بهترین ها هستند كه طراحان آن هستند كه آفریقای جنوبی و استرالیا نیز مطابق آن ها هستند.
اما حتی بیشتر اونیفرم هایی برای ستادها و سازمان ها درست می شوند ایده آل آن سازمان ها ستادند اما درساخت آن ها باید به این نكته اشاره كرد كه این اونیفرم ها نباید با مردم عادی مطابقت داشته باشد و همچنین به جاه ومقام شخص توهین نشود.
آیا كتی می تواند طرحی بدهد كه قهرمانان را به سمت خود جذب كند، ما نمی توانیم دراین مورد با اطمینان صحبت كنیم. اما او برای پیشرفت نیاز دارد تا اشخاص مشهور اورا قبول كنند. به نظرمی رسد كه او با ایجاد این طرح پولی به ارزش 1 میلیون دلار به دست می اورد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:12 PM
مجموعه جدید کیف ریحانادر بازار مد انگلیس!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42926.jpg
مجموعه جدید انگلیسی ریحانا مورد استقبال طراحان مد قرار گرفت . ریحانا با کیف جدید خود با برند " Fleet llya" بازار مد را تکان داد
مجموعه جدید انگلیسی ریحانا مورد استقبال طراحان مد قرار گرفت

ریحانا با کیف جدید خود با برند " Fleet llya" بازار مد را تکان داد

این هفته می خواهیم به بررسی یکی از کیف های مجموعه جدید ریحانا – یکی از بی نظیرترین و زیباترین کیف های این فصل- بپردازیم.

در حقیقت طراحان اصلی این برند یک زن و شوهر به نام های "رشا شارمن" و "ایلا فیت" هستند که مجموعه هایشان شامل کلاه و کمربند و لباس های زیر است.

سبک این زوج طراح خیالی و سورئالیستی است.کیف و کمربندهای این مجموعه به گونه ای است که حتی نوع زنانه آن مانند سربازهای مسلح شده به نظر می رسد.مدل کیف ریحانا مانند اسکلت است و این نوع کیف در فروشگاه "داور استریت" و "مارچانت آرشیو" در لندن موجود است.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:14 PM
همکاری سونی‌اریکسون با دولچه و گابانا! (+عکس)


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/43103.jpg
این گوشی مجهز به دوربین 2/3 مگاپیکسلی، با ابعاد بسیار کوچک و وزن تنها ۸۴ گرم است. همچنین به ویژگی...
پس از همکاری ال‌جی با پرادا، سامسونگ با آرمانی و موتورولا با دولچه و گابانا در ساخت گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن حالا نوبت سونی‌اریکسون است که با یک طراح مد در ساخت گوشی همکاری کند.سونی‌اریکسون دو گوشی به بازار معرفی کرد. این گوشی جالو Jalou نام دارد و گوشی دیگر Jalou by Dolce&Gabbana گوشی دومی درواقع همان ویژگی‌های گوشی نخست را دارد ولی طراحی و رنگ آن قدری متفاوت است به عنوان مثال نام تجاری Dolce&Gabbana به رنگ طلایی بر روی آن حک شده است.


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/jalou-dg-pl.jpg

همچنین در بسته‌بندی این گوشی لوازم جانبی دولچه و گابانا مانند سه کیف قرمز رنگ از ساتن فرار داده شده است. مهمترین ویژگی Jalou صفحه نمایش آن است که می‌تواند به عنوان آینه برای خانم‌ها کاربرد داشته باشد.
این گوشی مجهز به دوربین 2/3 مگاپیکسلی، با ابعاد بسیار کوچک و وزن تنها ۸۴ گرم است. همچنین به ویژگی گام شمار هم برای محاسبه مسافت پیموده شده مجهز است. این گوشی در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:14 PM
مجموعه جدید "کیت موس" بازار لباس را تکان داد!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41383.jpg
اگر قصد دارید تعطیلات آخر هفته خود را خوش باشید توصیه می کنیم به مجموعه کیس موس‌ سر بزنید.
اگر قصد دارید تعطیلات آخر هفته خود را خوش باشید توصیه می کنیم به مجموعه کیس موس‌ سر بزنید.

مجموعه جدید "کیت موس" که امروز صبح روانه بازار شد، بازار لباس را غافلگیر کرد.

این مجموعه یازدهمین مجموعه ارائه شده این سوپرمدل است، و این فصل نیز او با مجموعه جدیدش که آرم خودش را دارد در بازار لباس از استقبال بی نظیری مواجه شد. تمام این مدل ها با عکس های سفید و سیاه توسط کیت معرفی و تبلیغ شده است. قیمت کت فرانسوی این مجموعه 120 یورو است ؛ کتی بسیار شیک و خوش دوخت از جنس چرم مرغوب و در عین حال بسیار راحت؛ یک پیراهن زیبای پارچه ای Trophy با شانه های با دکمه تزیین شده به قیمت 70 یورو ؛ و بلوز آستین کوتاه تافته شیک به قیمت 35 یورو می باشند.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:15 PM
چند مدل شلوار لی تابستانی ستارگان هالیوودی


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41502.jpg
در این تابستان هم ستارگان هالیوودی از شلوارهای جین زیبا و نامتعارفی استفاده کرده‌اند، که شاید دیدن آنها برای شما هم جالب باشد.
در این تابستان هم ستارگان هالیوودی از شلوارهای جین زیبا و نامتعارفی استفاده کرده‌اند، که شاید دیدن آنها برای شما هم جالب باشد.


شلوار جین تنگ:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/beyonce-290.jpg

اگر شما هم به دنبال یک شلوار لی هستید که توجه همه را به خود جلب کند شلوار لی بیونسه در این تابستان می تواند مناسب شما باشد، اما باید بگوییم که پوشیدن این شلوار لی کشی به این تنگی اصلا کار ساده ای نیست.


شلوار لی رنگ پریده و غمگین:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/katie-holme1s.jpg

کتی هولمز در این فصل از این شلوار لی رنگ پریده که آبی یا خاکستری کمرنگ می باشد با شکاف و پارگی هایی در قسمت زانو استفاده کرده است. این شلوار لی مارک Zombie می باشد.


شلوار لی سرمه ای:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/cameron-diaz.jpg

کامرون دیاز در فرش قرمز این تابستان یک شلوار لی جوهری به تن کرده که این شلوار هم کشی و چسبان می باشد.


جین لکه دار:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/fergie.jpg

این خواننده راک پانکی جین تیره نیلی به پا کرده که دارای لکه های بزرگ سفید رنگ می باشد این جین سفارش رنگ شده هم زیباست.


جین مسابقات موتورسواری:


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/kylie-minogue.jpg

اگر فکر می کنید که شلوارهای پاره و شکاف خورده مناسب شما نیست این مدل شلوار طرح موتوسوارها برای شما بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:16 PM
در دنیای مد ، هر چه ساده تر بهتر


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42207.jpg
بکار بردن آرایش غلیظ، جواهرات فراوان و یا رنگ های زیاد ایده چندان جالبی نیست. پس سعی کنید این قانون را در نحوه انتخاب و پوشیدن لباس هایتان رعایت کنید؛ هر چه ساده تر ، بهتر
قانون بیشتر طراحان مد به این صورت است:
در اکثر طرح ها و لباس ها ، قانون این است: هر چه ساده تر ، بهتر

بکار بردن آرایش غلیظ، جواهرات فراوان و یا رنگ های زیاد ایده چندان جالبی نیست. پس سعی کنید این قانون را در نحوه انتخاب و پوشیدن لباس هایتان رعایت کنید؛ هر چه ساده تر ، بهتر

هر طرح و لباسی باید تنها یک علامت و نقطه قابل توجه داشته باشد؛‌نه بیشتر

برای مثال ، اگر می خواهید جذاب به نظر برسید، به جای پوشیدن لباس های نامناسب و یا خیلی باز کافی است یک دامن تا زانو بپوشید که پاهای زیبایتان را به معرض نمایش بگذارد.

همچنین توجه داشته باشید که لباس هایتان زیادی لختی و باز نباشند. هر سبک لباس باید تاثیر خاصی روی اطرافیان ما داشته باشد.

یک لباس تنگ و چسبان بهتر از لباس های باز است.

مطمئن باشید با پوشیدن یک لباس ساده و شیک بیشتر از خانم هایی که لباس های باز می پوشند و جواهرات فراوانی به خود آویزان می کنند، مورد توجه قرار خواهید گرفت.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:17 PM
جانت جکسون میزبان این هفته مهمانی فشن در میلان


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41394.jpg
جانت جکسون قصد دارد میزبان مهمانی این هفته فشن ویک در میلان باشد و ....

جانت جکسون قصد دارد میزبان مهمانی این هفته فشن ویک در میلان باشد.

جانت جکسون این مهمانی را به نفع بیماران مبتلا به ایدز موسسه Amfar برگزار می کند. این مهمانی باشکوه در تاریخ 28 سپتامبر 2009 برگزار خواهد شد. "Amfar" یکی از مهمانان این مهمانی است که تا به حال در مهمانی های فشن شرکت نکرده است،‌ برای این فرد آمدن به میلان مثل آمدن به خانه است، دیدار دوستان صمیمی ، جامعه مد ایتالیا قصد دارد با این مهمانی به Amfar‌خوشامد بگوید.
Amfar ‌ یکی از چهره های مشهور است که در طول برگزاری مراسم جشنواره فیلم کن مزایده های بسیاری را برگزار می کند.

جانت جکسون با همراهی گروه بی ام و ایتالیا و لامبرتز میزبان این چهره مشهور خواهد بود.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:17 PM
10 طراح برتر دنیای مد


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40936.jpg
معمولا طراحان برتر دنیای مد دوبار در سال طرح‌های خود را در شهرهای بزرگ دنیا مانند میلان، پاریس، لندن و نیویورک به نمایش می‌گذارند...
معمولا طراحان برتر دنیای مد دوبار در سال طرح‌های خود را در شهرهای بزرگ دنیا مانند میلان، پاریس، لندن و نیویورک به نمایش می‌گذارند. بسیاری از مجله‌ها و منتقدان در مورد بهترین طراحان این صنعت بحث و گفتگو می‌کنند و نظر سنجی‌های مختلفی نیز در این زمینه در میان مردم انجام می‌دهند.
بعد از بررسی‌های فراوان، بلاخره تصمیم گرفتم برخی از این طراحان را به شما معرفی کنم. البته این طبقه بندی به گونه ای نیست که از بهترین به سمت بدترین فهرست شده باشد. اینها بهترین طراحانی هستند که به ترتیب به ذهن من آمده اند:


Dolce & Gabbana

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/dolce-gabban1a-saidaonline.jpg
1- Dolche & Gabbana به مجله Viagra می‌گویند:" طرح‌های ما معرف ایتالیا و ایتالیایی‌های اصیل هستند". این طراحان معرف شهرتی کسب کرده اند که در صنعت مد غیر از یک برند مشهور، جوایز بسیاری را نیز از آن خود کرده است. امروزه انتخاب اول هر شخصیت مشهور از هر کشور و ملیتی به حساب می‌آیند و کمپانی‌های بسیاری در طرح‌هایشان از آنها الهام می‌گیرند. آنها در زمینه‌های مختلفی مانند ورزش، موسیقی و صنعت فیلم دارای اعتبار خاصی هستند.Stella McCartney's

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/218170735-M_0_0_0x0_300x449.jpg
2ـ Stella Mccartney . داستان موفقیت وی فقط تفاوت کوچکی با روابط و طرح‌های افسانه ای اش دارد. وی در سال 1971 بدنیا آمد و در سال 1995 از دانشگاه مرکزی سنت مارتین فارغ التحصیل شد. آخرین مجموعه وی با مجموعه‌های کمپانی‌های صاحب نام دنیا رقابت میکرد( مانند براون و برگ دورف گودمن) تنها بعد از گذشت دو سال استعداد بی نظیر او باعث شد تا به سمت سرپرست و مبتکر کمپانی "Chloe" منصوب شود. او نیز مانند مادرش لیندا طرفدار و حامی حقوق حیوانات است؛‌ جالب است بدانید او تنها طراح معروفی است که در صنعت مد به محیط زیست می‌اندیشد و هیچ گاه در طرح‌هایش از پوست حیوانات استفاده نمی کند. لباس‌های طراحی شده توسط استلا بسیار شیک و باکلاس هستند و هر کدام از آنها طرح انحصاری استلا مک کارتنی است.Valentino Garavani

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/2535.jpg
3- والنتینو گاراوانی: مانند تمام فوق ستاره‌ها با نام کوچکش معروف شده است. والنتینو یک طراح معروف ایتالیایی و یکی از طراحان مورد علاقه و احترام اهالی پاریس است.
علامت و صفت بارز والنتینو "ثروت" است. او به خاطر نگاه دقیق و وسواسی به طرح‌ها و همچنین استفاده از گلدوزی در لباس‌هایش معروف شده است. زرق و برق طرح‌های والنتینو نمایشی و تجملی نیست، اما احتیاط و رازداری طرح‌هایش برخی اوقات جلوه لباس‌هایش را مخفی می‌کند، اما طرح‌های وی به لطیفی شیر و پودر است. طرح‌های والنتینو بسیار شیک و به طور غیرقابل انکاری زیبا هستند چرا که طرح و سلیقه تمام ایتالیایی‌ها را در خود جمع کرده است.
Giorgio Armani

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/giorgio-armani.jpg
4- جورجیو آرمانی ، چیزی بیشتر از یک طراح است، او یک مبتکر و یک موسس است؛ او طراحی است که فقط به ملیت خودش تعلق ندارد، فراتر از مرزهای یک کشور است و مهمتر از همه او یک برند میلیارد دلاری است. جورجیو آرمانی زمانی به موفقیت رسید که در فیلم "American Giglo" برای هنرپیشه معروف آن زمان "ریچارد گری" لباسش را طراحی کرد. در دنیای مد تنها طراحی است که نامش باعث تضمین یک فیلم می‌شود.
راز موفقیت بی پایان جورجیو آرمانی کیفیت لباس‌هایش است. او لباس‌هایش را از بهترین مواد و پارچه‌ها تهیه می‌کند، همه دست اندرکاران دنیای مد و تمام منتقدین این صنعت اعتراف می‌کنند که لباس‌هایی که توسط این برند طراحی و تولید شده باشد قطعا از بهترین و با کیفیت ترین‌هاست.


Tom Ford


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/tomford.jpg
5- تام فورد: مطمئنا تام فورد یکی از سنگین وزن ترین طراحان دنیای مد است. او کارش را در کمپانی Yves Saint Laurent" به عنوان سرپرست ابتکاری آغاز کرد و همان نقش را نیز در کمپانی "گوچی" داشت. در کنار طرح‌های خلاقانه و زیبای وی برای " Gucci" و همچنین "Ysl" فورد کمپانی خود را تاسیس کرد. کمپانی که از آ ن خود و به نام خودش بود.
بعد از آماده شدن مقدمات کار "تام فورد" بی درنگ امپراطوری خود را تاسیس نمود. به محض اینکه وی اولین مجموعه خود را به بازار عرضه کرد، با استقبال بی نظیری مواجه شد. بیشتر طرفداران وی را هنرپیشگان مشهور‌ هالیوود تشکیل می‌دهند از جمله: براد پیت، لیندسی لوهان، مدونا، جوانی فونیکس، جنیفر آنیستون و سالی فیلد. همچنین جورج کلونی نیز با صراحت علاقه و دلبستگی خود را نسبت به مجموعه عینک‌های آفتابی وی اعلام کرده است.
کمپانی تام فورد امروزه در زمینه تولید کت و شلوارهای مردانه، لوازم آرایش ، عینک‌های آفتابی و لوازم مردانه و زنانه فعالیت دارد.
Prada

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/Prada.jpg
6- پرادا: کمپانی پرادا تاریخی صد ساله دارد. این برند صاحب نام در سال 1913 بوسیله ماریو پرادا و فرتلی پرادا در میلان تاسیس شد؛ آنها لباس‌هایی بسیار شیک و زیبا را از جنس چرم برای افراد ثروتمند تهیه می‌کردند. بعدها میکا پرادا نوه ماریو در سال 1978 این کمپانی را به ارث برد. میکا نیز با استعداد ذاتی که از پدربزرگش ماریو به ارث برده بود توانست طرح‌های تجملی و زیبای خود را به بازار ارائه کند. او طرح‌های شیک و زیبایی برای لباس‌های مردانه و زنانه و لوازم با کیفیت خود را در یک قالب هماهنگ به بازار عرضه کرد.
میکا می‌گوید:" باید بگویم پارچه ، پارچه است. آن چه می‌تواند شما را به عنوان یک طراح خلاق به دیگران معرفی کند این است که چگونه پارچه‌ها را با هم ترکیب کنید و در قالب یک لباس به دیگران نشان دهید".Donatella Versace

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/donatella_versace_050807_06.jpg
7- دوناتلا ورساچه، متولد 1959 الهه ای در دنیای مد است.این الهه یکی از بازماندگان خانواده معروف خود است، که صاحب هفت کمپانی است که همگی زیرمجموعه ورساچه به شمار می‌روند. دوناتلا معرف تصویر یک دختر خوشگذران و مرفه است. او طراحی لوازم و محصولات فرعی خود را با نام ورساچه آغاز کرد. بعدها توانست خط تولید محصولات بچه گانه را نیز شروع کند . Versus خط تولیدی است که اکنون دوناتلا طراح اصلی آن به شمار می‌آید.


Alexander McQueen's

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/mcqueen.jpg
8- الساندرا مک کوئین: هوشمندی طرح‌های برادران گریم نزدیک به طرح لباس‌های الساندرا مک کوئین است. چرا که وی نیز به طراحی ضد زن معروف بود که طرح‌هایش همه مانند مجسمه خشک و بی روح بودند. برخلاف طراحی تیره و تاریک مک کوئین، برادران گریم "گوتیک" مردانی فمینیست هستند ؛ اما در موارد دیگر با مک کوئین اتفاق نظر دارند.Karl Lagerfeld


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/Lager.jpg
9- کارل لاگرفلد: شاید کارل لاگرفلد نهائی ترین طراح مد باشد. او طراحی فعال و مبتکر، هماهنگ با تغییرات جامعه ، یکی از موفق ترین و ثروتمندترین طراح‌های دنیای مد است. ضمنا او خودرا درگیر فضای مسموم کاری اش نمی کند. او همواره با موی دم اسبی ، عینکی تیره و کت و شلوار خوش دوخت اش در محافل ظاهر می‌شود. وی ترجیح می‌دهد پیراهن‌های سفیدش را "Hilditch & Key" به طور سفارشی بدوزند، جواهراتش را Chrome Hearts طراحی کند و کت و شلوارش را از Dior Homme تحویل بگیرد.
کارل لاگرفلد به خاطر نوشته‌های فیلسوفانه اش هم معروف است. زمانی وی در مصاحبه ای گفت:" زمانی که مردم از من سئوال می‌کنند که چکار می‌کنم، کلمه "طراحی" لغت مناسبی به نظرم نمی آید. به آنها میگویم که من در کار و حرفه مد هستم. در این حرفه لباسی آماده پوشیدن به مردم تحویل می‌دهم. کاری که باعث می‌شود شما در نهایت تبدیل به یک بنگاه و موسسه شوید".Vivienne Westwood

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/54654635.jpg
10- ویوینی وست وود: در طول زندگانی خود یک افسانه به شمار می‌رود. طراحی که بسیاری از طراحان از وی الهام می‌گیرند و کسی که لباس‌هایی طراحی می‌کند که مشتریان وفادار و ثروتمند خود را از دیگران متمایز و برجسته می‌سازد.انرژی خلاقانه وی روشی روشنفکرانه است که تا مرز دیوانگی و جنون پیش می‌رود.پارچه‌ها و مواد و تکنیک‌های تاریخی که وی از آنها برای لباس‌هایش استفاده می‌کند، رویکرد خاصی است که وی را از دیگر طراحان دنیای مد متمایز می‌سازد. معمولا نتایج چنین تکنیک‌هایی نامتعارف و غیرمعمول هستند.
ویوینی وست وود اشکال و قواعدی ویرانگر و قواعدی غیرمعمول را در لباس‌هایش بکار می‌گیرد که از زمان خودش جلوتر هستند.امروز او مجموعه لباس‌های زنانه خود را در پاریس و پوشاک مردانه را در میلان به نمایش می‌گذارد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:18 PM
ظاهر جالب و عجیب ریحانا در هفته مد مرسدس بنز نیویورک! (+عکس)


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/42077.jpg
با آغاز هفته فشن نیویورک بسیاری از افراد سرشناس این روزها در این شهر حضور یافتند...
با آغاز هفته فشن نیویورک بسیاری از افراد سرشناس این روزها در این شهر حضور یافتند.
ریحانا خواننده مشهور آمریکایی با ظاهری عجیب دیده می‌شود.


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/rihanna-ny-celebfa-com-4.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/5454678.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/rihanna-ny-celebfa-com.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/rihanna-ny-celebfa-com-8.jpg

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:20 PM
کتی هولمز طراحان را با مجموعه جدید پاییزه/ زمستانه خود غافلگیر کرد!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40905.jpg
پاییز امسال مجموعه لباس‌های کتی هولمز با برچسب "کتی هولمز" روانه بازار می‌شوند...
نوشته لوریل گیلبرت/ جمعه 14 آگوست 2009
پاییز امسال مجموعه لباس‌های کتی هولمز با برچسب "کتی هولمز" روانه بازار می‌شوند
دقیقا دوازده ماه پیش بود که کتی برای جشن افتتاح یکی از فیلم‌های همسرش "تام کروز" لباسی به تن کرد که خودش طراحی کرده بود.
و یک سال بعد از آن مهمانی، یعنی امسال کتی و شریک اش "جین یانگ" مجموعه لباس‌های پاییزه و زمستانی خود را در پاییز امسال به بازار عرضه می‌کنند.
قرار است این مجموعه منحصر به فرد به صورت انحصاری در فروشگاه "مکس فیلد" لس آنجلس به نمایش گذاشته شوند. در کنار این لباس‌های زیبا کتی و جین جواهرات و زینت آلاتی مخصوص خانم‌ها و دختران جوان نیزطراحی کرده اند.
طبق خبرهای رسیده کتی تصمیم دارد در آینده ای نزدیک لباس‌هایی مخصوص هنرپیشگان و خانم‌های‌هالیوودی طراحی کند تا در مراسم فرش قرمز و دیگر مراسم رسمی از آنها استفاده کنند.
به نظر می‌رسد کتی هولمز برای طراحی لباس‌های کلاسیک خود، دوختن آنها و برپایی شوی زنده این مجموعه روی پول دوست صمیمی خود "ویکتوریا بکهام" حساب ویژه ای باز کرده است.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:20 PM
بدلباس‌ترین سیاستمدارها


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41921.jpg
در دنیای ---------- عادی‌ترین اشیا تبدیل می‌شوند به نمادی از یك اخلاق، رفتار یا یك هنجار. مثلا سیگار برگ فیدل كاسترو به اندازه خود این مبارز كوبایی شهرت دارد،...
در دنیای ---------- عادی‌ترین اشیا تبدیل می‌شوند به نمادی از یك اخلاق، رفتار یا یك هنجار. مثلا سیگار برگ فیدل كاسترو به اندازه خود این مبارز كوبایی شهرت دارد، اما این‌بار مجله تایم در آخرین شماره خود به سراغ لباس‌های سیاستمداران رفته و معروف‌ترین آنها را فهرست‌وار بررسی كرده است.
از لباس‌ خاص خاكی‌رنگ كیم یونگ ایل تا تی‌شرت قرمز چاوز. بعضی از سران كشورها با لباس‌های منحصر به‌فردی كه به تن می‌كنند، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند و حتی موجب به وجود آمدن یك مد جدید در كشورهای خود شده‌اند، اما همیشه سیاستمداران، خوش‌پوش نیستند، كیم یونگ ایل (رهبر كره شمالی)، ولادیمیر پوتین (نخست‌وزیر روسیه)، معمر قذافی (رئیس‌جمهور لیبی)، اوا مورالس (رئیس‌جمهور بولیوی)، فیدل كاسترو (رهبر سابق كوبا) و هوگو چاوز (رئیس‌جمهور ونزوئلا) از بدپوش‌ترین سیاستمداران بین مردم شناخته می‌شوند.

كیم یونگ ایل: انتظار می‌رفت كه كیم یونگ ایل رهبری خوش‌پوش باشد. وی اغلب اوقات در یك لباس سافاری خاكی‌رنگ ساده، عینك دودی درشت، كفش‌هایی با پاشنه 5 اینچی كه او را كمی قد بلند نشان ‌‌دهد، دیده می‌شود. برای تكمیل تیپ بدش، لباس‌هایی كه چند سایز كوچك‌تر از لباس‌های معمول خود می‌پوشد كه شكم برآمده او را نمایان‌تر می‌كند.

ولادیمیر پوتین: به نظر می‌رسد كه نخست‌وزیر سینه‌ستبر روسیه در حال فعالیت‌هایی نظیر اسب‌سواری، ماهیگیری یا شكار حیوانات خطرناك،‌ نمی‌تواند پوشیدن پیراهن را تحمل كند. برای همین در بیشتر عكس‌های غیررسمی‌اش او تن پوشی ندارد!

معمر قذافی: نه همراه بردن شترهایش در سفرهای اروپایی و نه یوزپلنگانی كه در خانه‌اش نگهداری می‌كند كه هیچ چیزی به اندازه لباس‌های رنگارنگ قذافی نتوانسته او را مشهور كند. قذافی اغلب در پارچه شال مانند رنگین ابریشمی آویخته به خود با لباس بادیه‌نشین‌ها و پوست حیوانات كه به نشانه تبعیت وی از رسوم قدیمی آفریقایی‌اش است،‌ دیده می‌شود.

اوا مورالس: به لباسش ژاكت نگویید. اسمش در واقع چومپاست، یك پلیور دست بافت و سنتی كه از پشم شتر آمریكایی بافته شده‌است. این پشم توسط مردم بومی بولیوی تهیه می‌شود و اوا مورالس هم از آن استفاده می‌كند. رئیس‌جمهور بولیوی آشكارا علاقه‌ای به پوشیدن كت و شلوار ندارد.

فیدل كاسترو: فیدل كاسترو طرفدار مارك آدیداس است. ظاهرا این رهبر 80 ساله كه از مشتریان پروپاقرص لباس نظامی بود، اكنون به لباس‌های گرم‌كن كه توسط یك شركت آلمانی لوازم ورزشی تولید می‌شود، ‌علاقه‌مند شده‌ است.


هوگو چاوز: از اواخر دهه 1810 1800 رنگ قرمز نماد نبرد طبقات اجتماعی بوده است. ونزوئلای به رهبری هوگو چاوز هم با استفاده از آن به عنوان ركن اصلی تمام حضورهای سیاسی‌اش و همچنین لباسی كه به تن می‌كند، این سنت را زنده نگه ‌داشته‌ است. این رنگ را همیشه به نحوی حفظ كرده است تا نشان دهد كه چاوز و ونزوئلا با قدرت در سنگر سوسیالیسم حضور دارند.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:21 PM
سوپرمدل انگلیسی در پی بازگشت به هویت ایرانی خود


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/39997.jpg
روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن نوشت: “یاسمین لی بن (یاسمین پروانه) که دارای اصلیت دوگانه انگلیسی - ایرانی است و سال هاست به عنوان یک سوپرمدل سرشناس در صنعت مد انگلیس فعالیت می کند...
روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن نوشت: “یاسمین لی بن (یاسمین پروانه) که دارای اصلیت دوگانه انگلیسی - ایرانی است و سال هاست به عنوان یک سوپرمدل سرشناس در صنعت مد انگلیس فعالیت می کند قصد دارد به هویت ایرانی خود بازگردد و به همین منظور برای سفر به ایران ابراز تمایل کرده است.
به نوشته ایندیپندنت، هرچند همسر سیمون لی بن، خواننده پرآوازه گروه راک «دوران - دوران» در آکسفورد انگلیس به دنیا آمده اما پدرش، ایرج پروانه، اصلیت ایرانی دارد.براساس این گزارش یاسمین برای سفر به ایران اظهار تمایل کرده و گفته: “از ۱۰ سالگی در آنجا (ایران) نبوده ام و بسیار علاقه مندم با بازگشت به این کشور به هر کسی نشان دهم، ایران آن گونه که تبلیغ می شود، نیست.”
یاسمین سفر خود را دشوار دانست و گفت که نمی داند آیا از آمادگی لازم برای انجام آن برخوردار است یا خیر.
به نوشته ایندیپندنت پیشتر گزارش شده بود موریسی از خوانندگان معروف انگلیسی قصد دارد در تهران کنسرت برپا کند و شاید یاسمین بتواند شوهرش سیمون و دوستانش از گروه دوران - دوران را متقاعد کند که در اجرای این کنسرت به گروه موریسی محلق شوند.
یاسمین لی بن یا همان یاسمین پروانه اکتبر ۱۹۶۴ در آکسفورد انگلیس به دنیا آمد. پدر وی اصلیت ایرانی دارد و مادرش انگلیسی است. یاسمین در طول سال های جوانی به یکی از سوپرمدل های مشهور انگلیس تبدیل شد و در سال ۱۹۸۴ با سیمون لی بن خواننده ارشد گروه راک دوران - دوران (Duran-Duran) ازدواج کرد. حاصل این ازدواج سه فرزند است.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:21 PM
سریعترین مرد جهان چه مارکی را به پا می کند؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40650.JPG
"سالی كه یوسیان دو ركورد جهانی را شكست این سال برای ما سال خیلی بزرگی بود. و محصولات ما خیلی سریع به فروش رفت امسال او نیز با ما خواهد بود ..."

ستاره دومیدانی كه فهرمان دوی 250 متر است در تبلیغ مارك پوما نقش مهمی داشت.
در المپیك ها پیراهن طلایی رنگ و كفش هایی كه او را می پراند و در میدان ها جلوی دوربین ها جلوه می دهد. یوسیان بلوت قهرمان دوی سرعت جهان اهل جامایكا است در هفته ی گذشته نیز ركورد 100 و 200 متر را شكست، پوما بهترین سرمایه گذاری را روی این ورزشكار كرد تا لباس های ورزشی این شركت را بپوشد و در تمام مدت كفش های این شركت را پا كند.

جوچن زینز رئیس پوما پوما ، 6 سال قبل زمانی كه بلوت فقط 17 ساله بود، با او قرار داد بیت و او زمانی كه این كار را كرد دلایل زیادی داشت. مسابقات قهرمای شروع شده و قبل از آن محصولات پوما در جاماییكا به وسیله ی بلوت پشتیبانی می شود.
آن سخت بود كه پیشبینی شود كه این سرمایه گذاری جواب می داد اما او با قهرمانی خود در دوی 250 متر كه در سال گذشته بود محبوبیت پوما را بیشتر كرد.زیتز موفقیت های پی در پی او بود كه باعث افزایش صد ها میلیون دلار به سرمایه ی شركت بود. سالی كه یوسیان دو ركورد جهانی را شكست این سال برای ما سال خیلی بزرگی بود. و محصولات ما خیلی سریع به فروش رفت.

شركت با بولت برای یك سال 5/1 میلیون دلار برای او اجرت در نظر گرفته بود.سریع ترین مرد دنیا از یك كشور جهان سومی به وسیله ی جابجایی ركورد های جهانی تجارت خوبی را برای خود ایجاد كرده. پوما در یك شهر كوچك در آلمان نمایشگاهی برپا كرد و در آن جا با آدیداس كه دومین محصول بزرگ ورزشی بعد از نایك آمریكا است ، رقابت می كند. و طبق بررسی ها در 6 ماه اول سال پوما از همه ی آنها فروش بهتری داشته.
زیتز گفت: در حال حاضر ما در داخل و خارج با وجود ركود اقتصادی در آمد معقولانه ای داریم. اما من برای احتیاط طرح های دیگری داریم.شركت قصد دارد كه با در اختیار گرفتن گروه خورده فروشی PPR و همچنین همكاری با شركت های مثل گوچی و ایو سنگ لورنت، شروع به پیشرفت شركت تا سال 2011 شود او می گفت كه در حال حاضر در لندن 12 فروشگاه فروش محصولات پوما وجود دارد كه ما قصد داریم تا در تمام خیابان های اصلی این شهرفروشگاه های پوما باشد.

زیتز گفت بولت با شیوه ای خیلی خوب برای شركت عكس می اندازد. او شخصیتی كاملا متفاوت دارد. شیوه ی زندگی او كاملا بر مبنای ورزش است.
انجمن مسولیت دارد تا مارك روی روپوش قهرمان ورزش قرار دهد. در گذشته ورزشكاران مثل پله، و ستاره های تنیس مثل، سرفنا ویلیام و بریس بكر و راننده فرمول یك مایكل شوماخر كوشش كرده اند تا با حریف های بزرگ ما قرار داد ببندند. شركت هزینه های سنگینی را برای حمایت در فوتبال انجام داده . پوما در تامین لباس های ورزشی كل ورزشكاران فقط 6 % را شامل می شود و 60% نایك و آدیداس هستند.
زیتز 30 سال است كه در پوما كار می كند او در سال 1993 زمانی كه شركت در حال ورشكستگی بود، آن را نجات داد.
سال گذشته او یكی از معروف ترین طراحان لباس انگلیسی به نام هوسین چلنجن را استخدام كرد تا با خلاقیت او پوما در خط اول در بین مارك ها قرار گیرد.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:23 PM
تغییر رنگ و مدل مو چقدر در چهره ستارگان تاثیر دارد؟!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41508.jpg
شما دراین تصاویر آخرین مدلهای موی ستارگان هالیوودی را مشاهده می کنید. با دیدن این تصاویر متوجه خواهید شد که رنگ و مدل مو چقدر در چهره یک شخص می تواند تاثیر بگذارد...

شما دراین تصاویر آخرین مدلهای موی ستارگان هالیوودی را مشاهده می کنید. با دیدن این تصاویر متوجه خواهید شد که رنگ و مدل مو چقدر در چهره یک شخص می تواند تاثیر بگذارد. حالا شما بگویید کدام چهره این افراد زیباتر است؟


BEYONCÉ

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/beyonce-660.jpg

در این تابستان بیونسه مدل موی تابدار با فرهای درشت را برای خود انتخاب کرده است به نظر شما کدام مدل مو مناسب این خواننده می باشد؟

KIM KARDASHIAN


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/kim-1660.jpg

این ستاره در امسال تصمیم گرفته که موهای روشن خود را تیره سازد نظر شما چیست؟ آیا او اشتباه کرده است؟!BRITNEY SPEARS


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/britney-spears.jpg

این خواننده پاپ هم دوباره تصمیم گرفته که رنگ موهای قبل خود یعنی بلوند را داشته باشد.


JESSICA ALBA


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/jessica-alba.jpg

آلبا هم تصمیم گرفته که موهایی تیره داشته باشد. نظر شما درباره چهره جدیدش چیست؟JESSICA BIEL


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/jessica-bieladsfef.jpg

این ستاره هالیوودی موهای خود را از قهوه‌ای به هایلایت عسلی تغییر داده است که بسیار رنگی زیبا می‌باشد.


SCARLETT JOHANSSON


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/scarlett-johansson.jpg

این ستاره زیبا موهای خود را از رنگ تیره به بلوند حنایی تغییر داده است که به زیبایی او افزوده است.


JESSICA SIMPSON


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/jessica-simpson.jpg

نظر شما درباره کوتاهی موی این خواننده پاپ چیست؟


KATIE HOLMES


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/katie-holmes.jpg

این ستاره زیبای هالیوودی با کوتاه کردن موهای خود چهره جدیدی یافته است که برای نقش او در فیلم Don't Be Afraid of the Dark بسیار مناسب است.


MICHELLE OBAMA


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/michelle-obama.jpg

بانوی اول امریکا با وارد شدن به کاخ سفید مدل موی خود را تغییر داده به نظر شما کدام یک مناسبتر است؟


RIHANNA


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/rihanna.jpg

این مدل موی ریهانا بسیار مناسب فصل تابستان است ‍!!

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:24 PM
مد دهه 80 برگشته است!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40374.jpg
قوانین مدی که مربوط به دهه هشتاد بوده و ما فکر می کردیم برای همیشه به گوشه تاریک کمدهای لباس رفته ، بازگشته است؛
قوانین مدی که را مربوط به دهه هشتاد بوده و ما فکر می کردیم برای همیشه به گوشه تاریک کمدهای لباس رفته ، بازگشته است؛
این کار توسط چهره های مشهوری مانند آگنس دین، درو باریمور و آلیس دیلال انجام گرفته است. این مدهای قدیمی عبارتند از : کفش های پوستی، موهای فر بسته شده.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/400_F_10486568_wOoI7LLzGquLCRVPY6NEm2PaSNDFSW1E.jp gاگر شما این مد را به یاد نمی آورید، باید بدانید که در دهه هشتاد کفش های غلاف مانند پوستی بسیار رواج داشت، هیچ وقت هم کاملا کنار گذاشته و فراموش نشد، هنوز مجموعه های بزرگی از آنها وجود دارد، اما تردید داریم که آگنس در خرید اخیرش مد چندان جالبی برای خود انتخاب کرده باشد، احتمالا زمانیکه در مغازه های نیویورک بدنبال آخرین طرح ها بوده نتواسته انتخاب درستی داشته باشد. این حرف ما برای درو باریمور نیز صدق می کند. او نیز در انتخاب مد جدید برای خود با شکست مواجه شده است اما هر دو این خانم ها با جرات تمام بر انتخاب خود پافشاری می کنند.

این طرح های قدیمی همه توسط ریبندز طراحی شده ؛ ما هم کارهای او را دوست داریم و این ظاهر گرافیکی را برای حال درست می دانیم، این طرح های پوستی برای کفش انتخاب زیرکانه ای برای کسانی است که بدنبال تنوع هستند. اما، بعد از دیدن سایت مدل مشهور "آلیس دیلال" صبر ما هم تمام می شود.مطمئنا ، حتی کسانی که در حرفه مد اهل ریسک هستند نباید اجازه بدهند خانم های شیک پوش مدهای نادرست و ظاهری ناپسند برای خود درست کنند. به هر حال ، اگر شما واقعا احساس می کنید که این ظاهر و این مد را دوست دارید می توانید از ظاهر این خانم آمریکایی الگو بگیرید؛ انتخاب با خودتان است!

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:25 PM
مدل زن مشهور انگلیسی در عراق می‌جنگد! (+عکس)


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/41767.jpg
این سرباز که کاترینا هاوج نام دارد، 22 ساله است و در مسابقه زیباترین زن انگلیس مقام دوم را کسب کرده است. هاوج مدتی نیز در...
یک سرباز زن انگلیسی که از سوی همکارانش لقب «باربی جنگجو» را گرفته است. مدل لباس یکی از فروشگاه های مشهور انگلیس شده است.
فروشگاه «la senzas» در راستای یک طرح تبلیغاتی و به منظور ترغیب کارمندان و سربازان ارتش به خرید از این فروشگاه، از این سرباز انگلیسی دعوت به همکاری نموده است.
این سرباز که کاترینا هاوج نام دارد، 22 ساله است و در مسابقه زیباترین زن انگلیس مقام دوم را کسب کرده است. هاوج مدتی نیز در عراق خدمت کرده و نشان شجاعت دریافت کرده است.


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/zan.jpg

او می‌گوید: «زندگی ارتش را دوست دارم و اگر مدل لباس بودنم موجب ترغیب زنان به حضور ارتش انگلیس شود همچنان به این کار ادامه خواهم داد."

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:25 PM
چه خبر از شو های تابستانی مد در اطراف دنیا؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40536.JPG
شوهای لباس در اطراف دنیا با شکوه تمام مدل های تابستانی خود را نمایان ساختند ,اگر می خواهید گوشه هایی از این شو ها را ببینید با ما همراه باشید...
داكا ، بنگلادش: شو لباس امسال در بندگلادش طیف وسیعی از رنگ ها و مدل های متنوع را در بر گرفته بود.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/1691_1_380.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/2007_cannes_realisateurs.jpg


بوینس آیرس، آرژانتین: شوی طراحان جوانی مثل فرناندو مور و آلبانا استرایوفرزا در هفته یا شوی هفتگی بوینس آیرس


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/2006_margaritelli.jpg


بریزبن استرالیا: ایستون شخصی است كه همراه در جستجوی چیز های جدید است به همراه گروه شوی جنیپر ، جشنواره مد بریزبن را برگزار كردند. امسال شاهد الهام این گروه از الگو های شرقی بودیم.


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/1h2h3h.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/23h45h.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/612h34h56h.jpgكلكته،هند: آرناب سنگوپتر كسی است كه برای دنیای مد هند شناخته شده است او همیشه بدنبال سنت های هند بوده و آن را در کارش نمایان ساخته.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/12h23h3h.JPGhttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/pakistani-models1.jpg

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:26 PM
24 ساعت در کمد لباس های "سینا میلر"


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40513.jpg
سینا ظاهری کاملا آمریکایی برای خود انتخاب کرده است! او هفته گذشته به دنیای مدآمریکا بازگشت...
سینا ظاهری کاملا آمریکایی برای خود انتخاب کرده است!
میلر هفته گذشته برای گفتگو در زمینه فیلم جدیدش به نیویورک آمد، و جالب است بدانید که او به دنیای مد آمریکا پیوست.در 24 ساعت اول ورود سینا به نیویورک، او در یک کلاس طراحی لباس های تابستانی شرکت کرد و همچنین برای یک فیلم جدید برای فصل آینده نیز قرارداد بست.
در اولین روز ورود خود سینا یک دامن پارچه ای دخترانه و یک تاپ مهره ای زیبا به علاوه یک جفت صندل برنزی پاشنه بلند پوشیده بود. کفش های سینا مارک ELLEاست، طراح آن "ایزابل مارانتز" است که به سفارش وی از جنس جیر دوخته شده ، لباسش نیز توسط "پیتر پیلوتو" طراحی شده است.
از حالا بدانید که آرایش و مد لباس فصل آینده تغییر شگفت آوری خواهد کرد و مطمئنا همه متعجب خواهند شد.
و بلاخره، در مهمانی شامی که شب گذشته به افتخار وی برگزار شده بود، یک بالاپوش زنانه آمریکایی پوشیده و کفش های کمپانی "میو میو" را به پا داشت.
پس به یاد داشته باشید که مد فصل آینده شما را غافلگیر خواهد کرد و مطمئن باشید سینا در اوج حوادث غافلگیر کننده خواهد بود.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:28 PM
مشکلات لباس پنه لوپه کروز در افتتاحیه فیلم جدیدش!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/39390.jpg
وی در مصاحبه ای با خبرنگاران بلند گفت:" من عاشق شهر لندن هستم... اما با هوای متغیر و همیشه بارانی آن مشکل دارم".
گم شدن چمدان لباس پنه لوپه کروز
پنه لوپه کروز در طول مسافرت خود به لندن چمدان لباس هایش را گم کرد

این بازیگر هالیوودی طی پروازی که به مادرید داشت تا به لندن سفر کند چمدان لباس هایش را گم کرد و به همین خاطر برای اولین نمایش فیلم خود " Broken Embraces" لباسی برای پوشیدن ندارد!!!
کارگردان این فیلم به شوخی می گوید:" من فکر میکنم کسی باید این چمدان را دزدیده باشد. در واقع فکر می کنم یک روح این چمدان را برداشته تا لباس های پنه لوپه را بپوشد".
اما با اینکه خانم کروز لباس هایش را از دست داده است،‌ او توانسته مشکل خود را حل کند و یک لباس زیبا از لندن خریداری کند. این بازیگر سی و پنج ساله زیبا دعا می کند که در روز مراسم افتتاح فیلم خود هوا آفتابی باشد تا به دردسر انتخاب و خرید مجدد لباس نیفتد. باید منتطر افتتاحیه فیلمش باشیم تا او را در لباس جدیدش ببینیم.
وی در مصاحبه ای با خبرنگاران بلند گفت:" من عاشق شهر لندن هستم... اما با هوای متغیر و همیشه بارانی آن مشکل دارم".
" فکر نمی کنم این روزها باران ببارد، من امسال برای فیلم برداری فیلم اخیرم مدت زیادی در لندن بودم و عاشق شهر شما شدم، اما هوای ابری و بارانی آن را دوست ندارم پس دعا می کنم طی مدتی که برای نمایش فیلمم اینجا هستم باران نبارد".

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:28 PM
میلا جووویچ لباس عروسی اش را خودش طراحی کرد!


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/38978.jpg
این مدل و بازیگر زیبای 33 ساله می گوید:" همیشه آرزو داشتم لباس عروسی ام را خودم طراحی کنم و این بار موفق شدم,لباس من یک پیراهن الهام گرفته از دهه شصت است...

"میلا جووویچ" مدل و بازیگر مشهور ، روز 22 آگوست در خانه اش واقع در هالیوود مراسم عروسی اش را برگزار خواهد کرد.این مدل و بازیگر زیبای 33 ساله که یک دختر 21 ماهه به نام "اوا گابو" نیز دارد، می گوید:" همیشه آرزو داشتم لباس عروسی ام را خودم طراحی کنم و این بار موفق شدم. لباس من یک پیراهن کوتاه دهه شصت است".
این بازیگر که قبل از این ازدواج اش ، دو بار دیگر نیز ازدواج کرده بود دوست ندارد این بار مراسم مجللی برای ازدواجش بگیرد.او می گوید:" این ازدواج یک طبقه به کیک های ازدواجم اضافه خواهد کرد".
وی می گوید:" ازدواج یعنی داشتن یک خانه و خانواده کوچک؛ خانه ای که متعلق به خودت است و دوستی که می توانی برای همیشه با او بمانی".
این زوج برای اولین بار در سال 2002 با یکدیگر آشنا شدند و در می سال 2003 نیز نامزدی شان را اعلام کردند.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:29 PM
درخشش لباس قرمز دختر شایسته جهان


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/40378.JPG
استفانی فرناندز روز یکشنبه در مسابقات بین المللی که در بهاما برگزار شد، به عنوان دختر شایسته جهان انتخاب شد...
تصویر ، " استفانی فرناندز" را می بینید که وقتی نامش را به عنوان دختر شایسته جهان می شنود ، عکس العمل نشان می دهد.به گفته NASSUA از بهاما ، دختر شایسته ونزوئلا بهترین و زیباترین دختر در میان دخترهای شرکت کننده است.
استفانی فرناندز روز یکشنبه در مسابقات بین المللی که در بهاما برگزار شد، به عنوان دختر شایسته جهان انتخاب شد. استفانی یک لباس قرمز بلند به تن کرده بود , و آرایشی تند داشت رژ لب قرمز او با رنگ لباسش هماهنگ شده بود چشمان استفانی با آرایش دودی با رنگ پوست و موهایی او بسیار هماهنگی داشت ؛مدل موهایش مدل به صورت یک طرفه و ویو زیبایی او را دو چندان کرده بود،وی بعد از اعلام نامش به عنوان برنده این مسابقات از دختر شایسته سال گذشته " دایانا ماندز" که او هم از ونزوئلا بود تاج خود را دریافت کرد. استفانی از شادی می رقصید و تاجش نیز با نور خیره کننده ای همه را مجذوب خود کرده بود.


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/3863871.jpg


ونزوئولا ، کشور زیبایی که در جنوب آمریکا قرار گرفته است،‌ 6 بار موفق به کسب این عنوان شده است.در پنج دور نهایی پرسش و پاسخ این مسابقه، فرناندز گفت که معتقد است زنان می توانند بر تبیعضات نژادی و جنسی حاکم بر دنیا غلبه کنند.

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-4/39b69a74a6d6dbe1ea8343565ecddc86.jpg


او می گوید" من معتقدم که می توانم به جایگاهی که مردان می توانند برسند دست بیابم".
دیگر افرادی که به دور نهایی راه یافتند، عبارت بودند از:آدا ایمی دی لا کروز، دختر شایسته کوزوو، دراگا گانوشا، دختر شایسته استرالیا، ریچل فینچ ، دختر شایسته کاراییب، ماریا ماتوس از پرز.
در بخشی از این مسابقه تلویزیونی گروهی از خوانندگان مشهور نیز برنامه داشتند، مانند فلوریدا ، هیدی مونتاگ، دیوید گیوتا ‌و کلی روولاند.
مونتاگ در این مسابقه اولین شوی موسیقی زنده خود را به نمایش گذاشت و در این برنامه یکی از بهترین آهنگ های آلبوم اخیر خود "زبان بدن" را اجرا کرد.
طرفداران این خواننده به مدت طولانی او را تشویق می کردند و در حالیکه وی برنامه خود را اجرا می کرد او را همراهی می کردند و تا زمانیکه مجری نام 15 نفر راه یافته به دور نیمه نهایی را اعلام می کرد تشویق تماشاچیان ادامه داشت.
مونتاگ قبل از اجرای برنامه اش در مصاحبه ای می گوید:" این اولین برنامه زنده ای است که قرار است جلوی چشم هزاران نفر اجرا کنم. به همین خاطر خیلی هیجان زده ام و دوست دارم همه بدانند من از پس آن برمیایم".
میزبانان این برنامه عبارت بودند از "بیلی بوش، یکی از دست اندرکاران هالییود، و کلودیا جردن، دختر شایسته سابق از جزیره روود که در برنامه های مختلف تلویزیونی نیز به اجرای برنامه پرداخته بود. داروان این مسابقه نیز شامل "دین کین" و سوپرمدل والریا مازا می شدند.
دختر شایسته چین، وانگ جینگ یاو، بانوی زیبا و خوش مشرب، و دختر شایسته تایلند نیز ، چوتیما دیوروندی خوش عکس ترین دختر شایسته امسال لقب گرفتند.
به گفته سخنگوی این گروه ، ایستر سوان ، چند نفر از دختران این گروه از جمله دختر ترکیه ، و دختر شایسته ای از جزایر بریتانیا به علت ضعف و کمبود آب به خانه هایشان برگشتند.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:29 PM
نمونه هایی از مدلهای زیبای لباس اسلامی در هفته مد جاکارتا ؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/38909.jpg
مسلمانان در اندونزی توانسته اند در این مقوله همگام با بهترین شو های اروپایی به ارائه لباس هایی بپردازند که با ساختار دینی و فکری اشان هماهنگ باشد... شو فشن لباس های اسلامی معمولا در اندونزی برگزار می شود؛ مسلمانان در اندونزی توانسته اند در این مقوله همگام با بهترین شو های اروپایی به ارائه لباس هایی بپردازند که با ساختار دینی و فکری اشان هماهنگ باشد و در عین حال تنوع و زیبایی داشته باشد.... این لباس ها در عین پوشیدگی رنگبندی های زیبا و جالب دارد.با هم به تماشای یکی از این شوها بنشینیم....


http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/fenny_mustafa01-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/appmi01-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/jeanny_tjahyawati01-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/merry_pramono02-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/monika_jufry01-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/merry_pramono03-300x450.jpghttp://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/jeanny_tjahyawati04-300x450.jpg

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/jeanny_tjahyawati02-300x450.jpg

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:30 PM
مجموعه محرمانه شرکت لاکوست(lacoste)


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/39065.jpg
کمپانی لاکوست آخرین مجموعه طرح های انحصاری تابستانی خود را عرضه کرد.
مجموعه محرمانه شرکت لاکوست – کروکودیل نقره

کمپانی لاکوست آخرین مجموعه طرح های انحصاری تابستانی خود را عرضه کرد. در ابتدای این نمایش دو مانکن مدل های "Tiller" و " Observe 3" (مدلهای برگزیده کفش) را ارائه خواهند کرد. هر دو این کفش های ورزشی از جنس چرم سفید هستند و کروکودیل نقره ای معروف کمپانی نیز در میان آن به چشم می خورد. همچنین حاشیه این کفش های بسیار زیبا از پلاستیک مرغوب و خوش دوخت تهیه شده است.

Bauokstoney
Tuesday 10 November 2009-1, 04:31 PM
آنجلینا جولی؛ چهره جدید در تبلیغات عطر کمپانی "امپریو آرمانی"


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/38004.jpg
آنجلینا جولی بازیگر هالیوود برای معرفی محصول جدیدی از عطر کمپانی امپریو آرمانی قرارداد خود را امضا کرد.
آنجلینا جولی بازیگر هالیوود برای معرفی محصول جدیدی از عطر کمپانی امپریو آرمانی قرارداد خود را امضا کرد.
این ستاره قرار است تبلیغ عطر جدید این کمپانی را بر عهده بگیرد و آن را معرفی کند.یک منبع موثق می گوید:" برای معرفی این عطر، کمپانی آرمانی به یک چهره طراز اول و درست نیاز داشت، و آنجلینا بهترین فرد منظور شده در این لیست به شمار می آید، چرا که او بزرگترین و جذاب ترین زن در دنیای هالیوود است".
این منبع تاکید می کند " آنجلینا نیروی درونی خویش را در عکس ها و تبلیغات جلوه گر خواهد کرد. از همین الان مطمئن باشید این محصول یکی از پرفروش ترین و مهمترین محصول کمپای آرمانی خواهد شد".
همانطور که می دانید دیگر چهره های معروف این کمپانی بازیکن مشهور و خوش پوش فوتبال"‌دیوید بکهام" و همسرش "ویکتوریا بکهام" هستند.

Bauokstoney
Thursday 19 November 2009-1, 06:30 PM
چه بافت و جنس هایی را برای شلوار، پیراهن، بلوز، پلیور و .... خود انتخاب کنید ؟


http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/47365.jpg
در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب بهترین جنس و بافت لباس هایی که می پوشید راهنمایی کنیم ، با ما در این مقاله همراه باشید

در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب بهترین جنس و بافت لباس‌هایی که می‌پوشید راهنمایی کنیم ، با ما در این مقاله همراه باشید :

در ابتدا قبل از اینکه هر لباسی را خریداری کنید به شما توصیه می‌کنیم، نکاتی که بر روی اتیکت آن لباس درج شده است را ملاحظه کنید، اگر نحوه ی صحیح خواندن اتیکت‌هایی بر روی لباس‌های را نمی‌دانید اصلا نگران نباشید زیرا پورتال سیمرغ در مقاله ی دیگری با نام آیا می‌دانید برچسب‌های و اتیکت‌های بر روی لباس‌ها را چطور باید خواند ؟ به همین بحث پرداخته است ، شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر به این مقاله نیز مراجعه بفرمایید .


1- جنس و بافت پلیور‌های باید چگونه و به چه صورتی باشد ؟
آیا تا کنون بر روی لباس‌هایی که خریده اید مشاهده کرده اید اتیکتی وحود دارد که بر روی آن نوشته شده است 100% اکریلیک ، این جمله به چه معنی می‌باشد ؟ اگر شما فردی سرمایی هستید الیاف و لباس‌هایی که این نوشته بر روی آنها وحود دارد برای شما بسیار مناسب هستند ، هم چنین لباس‌هایی از حنس پشم ، الیاف کشمیری نیز در فصل زمستان برای افرادی که زود سرما می‌خورند و حساس هستند ، یا سرمایی هستند الیاف خوبی هستند . اگر از لحاظ مالی دارای بودجه ی خوبی هستید ، لباس‌هایی از جنس پلی استر را می‌توانید خریداری کنید زیرا این لباس‌های دارای بافت‌های ریز ، سبکی هستند و به حوبی گرما را در خود حفظ می‌کنند و اجازه ورود سرما را نمی‌دهند .


2- جنس و بافت بلوز‌های باید چگونه و به چه صورتی باشد ؟
بلوز‌های تان را بخصوص اگر درفصل تابستان به سر می‌برید ، بهتر است از جنس نخ انتخاب کنید زیرا بافت نخ تعریق بدن شما را تا درصد زیادی کاهش می‌دهد ، هم چنین بافت‌های کتان اگر مصنوعی نباشند و ترکیبات دیکری نداشته باشند نیز برای بلوز بسیار متاسب هستند . در تابستان توصیه می‌کنیم اکیدا از لباس‌هایی با بافت اکریلیک استفاده نکنید زیرا گرما را در حود نگه می‌دارند و اصلا برای فصل تابستان مناسب نیستند ، همان طور که گفته شد لباس‌هایی با جنس اکریلیک برای فصل زمستان مناسب هستند .


3- جنس و بافت شلوار‌های باید چگونه و به چه صورتی باشد ؟
افراد جوان در فصل تابستان یا زمستان معمولا شلوارهای جین را برای پوشیدن انتخاب می‌کنند ، اما بعضی دیگر در زمستان شلوارهای پشمی را که نرم و گرم هستند را می‌پوشند ، و برای فصل تابستان شلوارهای پارچه ای را انتخاب می‌کنند ، زیرا معتقد هستند که شلوارهای جین برای تابستان گرم هستند ; البته لازم به ذکر است شلوارهایی کتان نیز برای تابستان فوق العاده مناسب هستند . شلوارهای جین و کتان ، شلوارهای هستند که به اتو کردن احتیاج ندارند به همین دلیل بسیاری از افراد این دو مدل شلوار را بر شلوارهای پارچه ای ترجیح می‌دهند .


4- جنس و بافت پیراهن تان باید چکونه و به چه صورتی باشد؟
پیراهن‌هایی که از جنس نخ یا متقال اند بیشتر لباس‌هایی هستند که حالت راحتی دارند به همین دلیل معمولا این لباس‌های را در منزل استفاده می‌کنند و برای مهمانی‌های مناسب نمی‌باشند . پیراهن‌هایی که از جنس ابریشم، ساتن هستند برای مهمانی‌های مناسب هستند .


توصیه های آخر:
معمولا اکثر پوست‌های به یک سری از بافت‌ها و الیاف واکنش منفی نشان می‌دهند و باعث حساسیت در فرد می‌شود ، اگر شما نیز چنین مشکلی را دارید توصیه می‌کنیم که همیشه در زیر لباس‌هایی که قصد دارید بپوشید تاپ‌هایی از جنس نخ را در ابتدا بپوشید و بعد لباس مورد نظر تان را به تن کنید تا حساسیت شما به آن بافت تحریک نشود ، زیرا نخ بافتی است که بدن هیچ فردی به آن حساسیت نشان نمی‌دهد .