PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : "ارتباط باجن-1"amirkurd
Wednesday 3 February 2010-1, 12:33 PM
از ایمیل و کامنت ها متوجه شدم که ارتباط برقرار کردن با جنها برای خیلی ها هیجان انگیزه برای همین می خوام در مورد این موضوع بنویسم.
بی حاشیه می رم سر اصل مطلب، دوست شدن با جنها کار بی دردسری نیست که برای تجربه یا تفریح بشه سراغش رفت. اگر با خواست خودتون وارد دنیای جنها بشید، اونها هم بیشتر در زندگی شما دخالت می کنند. معمولا جنها حریم خصوصی برای انسان قائل نیستند. در هر حالتی و هر جایی ممکنه به سراغ شما بیان. اگر از اونها درخواست کمک کنید، ممکنه کمکتون بکنند ولی درمقابل شاید درخواستهایی از شما داشته باشند که نخواین انجام بدید ولی اونها مجبورتون کنند. جنها قدرت کنترل و نفوذ محدودی بروی مخلوقات دیگه دارند که هرچقدر قدرت روحی مخلوقی بیشتر باشه، نفوذ و تسلط جنها روی اون کمتر میشه. بنابراین کسانی که مراقبه نمی کنند - عبادتهای اکثر دینها نوعی مراقبه ست- آسیب پذیرتر از دیگرانند و بهتره از دوست شدن با جنها صرفنظر کنند. تمسخر و به بازی گرفتن از مواردی ست که جنها رو تحریک و خشمگین می کنه. هیچوقت برای تفریح و خوشگذرونی سراغ جنها نرید.
اگر مطالب مربوط به خصوصیات جن (http://jenzade.blogsky.com/?Cat=3)رو خونده باشید، متوجه شدید که جنهای مسلمان علاقه ی چندانی به دوست شدن با انسان ندارند. در اکثر مواقع وقتی که انسانها برای ارتباط با جنها تلاش می کنند، جن های کافر هستند که به درخواست ارتباط پاسخ می دن و هدفشون اکثرا سواستفاده، آزار و انحراف انسانهاست . ممکنه ابتدا با کمک این جنها به بعضی چیزهایی که درنظر دارید برسید ولی... مثلا ممکنه با جنی ارتباط برقرار کنید و به شما بگه خداپرستم. با مهربونی و لطف زیاد برای رسیدن به موفقیت و ثروت هم کمکتون کنه. اما یک روز ناگهان از شما بخواد که مادرتون رو بکشید. اون موقع حتی اگر پشیمون باشید چاره ای ندارید. اگر قدرت کنترل شما رو داشته باشه که خواستش رو انجام خواهید داد و اگر نتونه کنترلتون کنه و از انجام اینکار سرپیچی کنید، برای انتقام دست به هرکاری ممکنه بزنه. به این شکل یک دلخوری ساده بین شما و دوست جن کافرتون ممکنه زندگی خیلی از عزیزانتون رو بگیره و سرنوشت خودتون رو کاملا عوض کنه.
البته اگر بی اندازه خوش شانس باشید و مهرتون در دل یک جن خداپرست بنشینه و باهاش دوست بشید. باز هم ارتباط راحتی نیست. جنها هم مثل انسانها روحیات متفاوتی دارند. بعضی از جنهای خداپرست شدیدا افراطی هستند. ممکنه بخاطر انجام کاری که بنظرشون گناه بوده از شما ناراحت بشن و به شیوه ی خودشون تنبیه تون کنند. مثل بســــیاری از جنهای مسلمان که بخاطر رفتار بد انسانها با پیامبران و امامها، شدیدا از انسانها ناراحتند و گاهی به این دلیل به انسانهای بی ملاحظه که حرمت دینها رو نگه نمی دارند صدماتی می زنند.
پس به این راحتی داوطلب وارد شدن به وادیی که خیلی کم ازش اطلاعات دارید نشید. ما در کنار این مخلوقات زندگی می کنیم و صد در صد همه ی شما دوستان تا حالا با تعداد زیادی جن در ارتباط بودید ولی این ارتباط با تسخیر و درخواست امدادهای غیبی فرق می کنه!

amirkurd
Wednesday 3 February 2010-1, 12:36 PM
"ارتباط با جن-۲" (http://jn281.blogfa.com/)
در ارتباط جن و انسان، بعضی از موضوعات اهمیت بیشتری دارند که اگر رعایت کنید صدمات کمتری از جنها می خورید و برای جنها پذیرفتنی تر خواهید شد. غیر از قدرت نفوذ جنها و درخواستهای غیرمنطقی شون که در پست ارتباط با جن-1 درموردش توضیح دادم، اخلاق تند و حساسیت جن ها به تمسخر هم از موانع ارتباط انسان و جنهاست. عکسهای ghoststudy.com رو دیدید؟ اکثر این عکسها مربوط به جن هستند، نه روح. بعضی از عکسها بنظر من ساختگی می اومد و فقط بعد از دیدن چند نمونه واقعیش باور کردم. گاهی این عکسها اونقدر ساختگی و غیرممکن بنظر می رسند که آدم بهشون می خنده! یکی از تجربه های بدم رو تعریف کنم.
یکی از دوستان جن زاده که وبلاگ نویسند برام یه عکس فرستادند. موجودی با ظاهر ترسناک که قابل تحمل نبود. از صورتش رشته های گوشت بهم پیچیده بیرون زده بود و از انتهای رشته ها مو و چرک و خون بشکل تهوع آوری آویزون بود. جای چشمها دو شکاف مورب بود و دو زائده شبیه ناخن تیز از داخل شکافها بیرون اومده بود... تعریف جزئیات ناهماهنگ صورت و بدنش رو کنار می ذارم. بنظرم رسید عکس واقعی نباشه چون خیلی ناقص الخلقه بود. من با ناباوری و لبخند تمسخر عکس رو دیدم و پاک کردم.نیمه های همون شب برای کاری بیدار شده بودم. صدای هن هن و زوزه هایی شنیدم، به دنبال صدا به آشپزخونه رفتم و اونجا صاحب عکسی که دوستم فرستاده بودند دیدم. غیر از ظاهر ترسناک بوی خیلی بدی هم می داد. نفسم گرفت و با حال تهوع و وحشت شدید کف راهرو ولو شدم. نمی دونم چه صدایی از خودم دراورده بودم که پدرومادرم بسرعت اومدند و به سختی اون مخلوق رو بیرون کردند. همگی حال بدی داشتیم و من تا مدتها روحیه مو باخته بودم. بعدها فهمیدم دلیل اومدن اون مخلوق، ناراحت شدنش از لبخند تمسخر من بوده.
جن ها موجوداتی بی اندازه حساس هستند و اکثرا اخلاق تندی دارند. محبت و خشمشون در منتها درجه ست. برای همین باید درمورد جنها با احتیاط زیادی رفتار کرد. اگر باورشون ندارید یا گاهی مطالب یا عکسهایی می بینید که عقلتون اونها رو نمی پذیره، هرکاری می کنید، توهین و تمسخر نکنید. خودمم تازگی این موضوع رو متوجه شدم که جن ها به عکسهاشون حساسند!
البته صد در صد عکسهای ساختگی زیادی هم از جنها و ارواح وجود دارند، ولی من که ترجیح می دم حتی ساختگی ها رو هم مسخره نکنم! (http://jn281.blogfa.com/)

amirkurd
Wednesday 3 February 2010-1, 12:37 PM
رتباط با جن-۳" اگر از قدرت تسلطتون بر جنها مطمئنید، می تونید حتی فکر تمسخر رو هم از ذهنتون بیرون کنید، از دخالت جنها در زندگیتون نگرانی ندارید و برای ارتباط با جنها هنوز هم مصر هستید، باید با یکی دیگر از ملزومات این ارتباط آشنا بشید.
کسانی که قصد ارتباط با جنها رو دارند، باید اعصاب و قلب قوی داشته باشند. صحنه های دلخراش و ترسناک آشفته شون نکنه و جرات زیادی داشته باشند. باید طوری باشند که اگر مقابلشون بچه ای رو داخل چرخ گوشت بیندازند، بدون آشفته شدن تا آخر تماشا کنند.
من هم به ناچار تمرین های سختی برای قوی شدن قلب و اعصاب انجام می دم. غیر از استفاده از انرژی سوره ی "یس" که باعث قوت قلب میشه، تمرینهای ذهنی برای قوی کردن اعصاب انجام میدم و گاهی از دوستانم کمک می گیرم.
دیدن عکس یا فیلمهای دلخراش که توی اینترنت هم زیاده چندان کمکی به قوی شدن قلب و اعصاب نمی کنه، من امتحان کردم. در عوض صحنه های واقعی، شنیدن صدای فریادها و زوزه ها، تحمل پاشیده شدن کثافات و چرک و خونها روی بدن، استشمام بوهای زننده ی این کثافات، حتی گاهی چشیدن مزه ی اونها، دیدن صحنه ی بریده شدن دست و سر و اعضای بدن عزیزان، کشته شدن و ضربات ترسناک، چهره های بدشکل و مورد حمله ی موجودات ترسناک قرار گرفتن کمک بیشتری می کنه. که البته می دونم برای همه ممکن نیست. بارها صحنه های ترسناکی از زجر کشیدن عزیزترین هام دیدم که کوچکترینش با فشار و ضربات متوالی کشیده شدن داخل یک چاه کوچک حمام بوده. (البته نه واقعی) چنین چیزهایی اگر بدون آمادگی قبلی دیده بشه باعث اختلالات روانی، سکته و مرگ میشه، اما جنها ملاحظه ی آمادگی انسان رو نمی کنند.
ممکنه در دنیای جنها مجبور به تحمل صحنه های بسیار بدتری بشید. اگر شما رو برای شوخی و تفریح به تماشای صحنه های خشنی ببرند ممکنه دچار شوک و سکته و عوارضش بشید. پس تا وقتی کاملا آماده نشدید، مراسم تسخیر یا احضار انجام ندید، چون درواقع خطر مرگ رو پذیرفتید.
هنوز چیزهای ترسناک زیادی در دنیای آفرینش خدا هست که حداقل من تحمل دیدنشون رو ندارم. هراز چندگاهی در طول تمرینها خودمو می بازم و فقط به خدا پناه می برم. پیشنهاد من به دوستانم - حتی به کسانی که دنبال ارتباط با جن نیستند- اینه که سوره "یس" رو زیاد بخونند چون قلب و اعصاب رو قوی می کنه. (http://jn281.blogfa.com/)

amirkurd
Wednesday 3 February 2010-1, 12:39 PM
ارتباط با جن-۴ (http://jn281.blogfa.com/)
سری مطالب ارتباط با جن، قدمهای ابتدایی ورود به دنیای جنهاست. بعضی دوستان انتظار دارند یک ورد یا دستورالعمل بدم که با انجام اون فورا یک جن ظاهر بشه و باهاش طرح دوستی بریزند. یعنی واقعا نمی خواید قبل از شیرجه زدن داخل این دنیای جدید، کمی اطلاعات و آمادگی داشته باشید؟
ما ناچار به پذیرفتن ناگهانی این دنیا بودیم. با اینکه خانواده مون با تمام توانشون سعی در مراقبت از ما داشتند، صدمات زیادی تحمل کردیم و غیر از اون، مجبور به تحمل تنهایی محض هستیم. سه جور تنهایی متفاوت.
نوع اول: اسراری هست که اگر به دنیای ماورا وارد شید، درک می کنید ولی اگر اونها رو عمومی کنید مورد خشم قرار می گیرید و بسختی مجازات می شید. گاهی بعنوان مجازات باید زندگی این دنیا رو ترک کنید. اینها اسراری هستند که فاش شدنشون می تونه عالم هستی رو زیرو رو کنه. حتی دو نفر که هردو از این اسرار آگاه باشند، درمورد اونها با هم صحبت نمی کنند.
نوع دوم: فکر می کنید چنددرصد مردم واقعی با این مسائل برخورد می کنند؟ و به بی نهایت بودن مخلوقات خدا اعتقاد قلبی دارند؟ برای اکثریت مردم جنها فقط موجودات نامرئی داستانهای قدیمی هستند و حضورشون در دنیای نیمه متمدن واقعی غیرممکنه. حتی بعضی از مسلمانهای مذهبی می گن که: بله ما قبول داریم جنبا انسان زندگی می کنه چون در قرآن اومده ولی خب بهتره زیاد در موردش فکر نکنیم و به خرافات نپردازیم! چطور برای سایر مسائل که در قران اومده هزار جور تبصره و کتاب توضیح المسائل و تحلیل کارشناسی واجبه ولی اگر در مورد موجودات ماوراالطبیعه صحبت کنیم خرافه ست؟ حتی بین کسانی که اعتقاد واقعی دارند هم تعداد کسانی که جنها رو ببینند زیاد نیست. ما مجبوریم همیشه از دیگران مخفی کنیم. چون اگر بگیم ممکنه باعث تمسخر بشه و نهایتا تحریک و خشمگین شدن جنها.
نوع سوم: تنهایی در زندگی شخصی. ازدواج برای کسانی که وارد دنیای جنها بشن خطرناک و سخته. اولن بخاطر اینکه ممکنه مجبور به مخفی کردن تمام حقایق و مکنونات قلبی و آگاهی ها از همراه زندگیتون باشید. بعد هم بخاطر اینکه هر خطای کوچکی که باعث دلخوری یا دشمنی جنها بشه، خطری برای زندگی خانواده و عزیزان شماست.خودخواهی نیست که آدم برای تنها نبودن خودش دیگری رو با خطر مرگ روبرو کنه؟ بگذریم از عوارض دیگه ی این وادی که مثلا می تونه شما رو دچار مشکلی مثل "پرش" کنه که اون وقت تحمل کردن موجودی که معلوم نیست خودشه یا در حال "پرش" صبوری زیاد می خواد! هست و (http://jn281.blogfa.com/)

amirkurd
Wednesday 3 February 2010-1, 12:41 PM
تباط با جن-۵" (http://jn281.blogfa.com/) درست ارتباط برقرار کردن با جنهای غیرشرور، آغاز ورود به مرحله ی بالاتری از آگاهی و دریافت حقایق است. جن ها برای مبادله ی حقایق نیازی به دیده شدن و شنیده شدن ندارند و حتی اگر شما قدرت دیدن جنها رو نداشته باشید، اونها می تونن به ذهنتون مطالبی رو القا کنند. فقط در این حالت باید به ذهنتون اعتماد داشته باشید چون در حالت عادی معمولا ما آدمها چیزی که ناگهانی به ذهنمون برسه، تصور و خیال تعبیر می کنیم.
با اینکه جنها از آینده خبر ندارند و در موردش فقط حدس می زنند اما اکثر اوقات حدسشون درست از آب درمیاد. این به خاطر دقت و آگاهی زیادشونه که تخمین و حدسشون خیلی به حقیقت نزدیکه. بنابراین به حرفهای جنهای غیرشرور و راستگو از آینده در حد یک تخمین خیلی دقیق می شه اعتماد کرد.
این آگاهی از حقایق و احساسات واقعی دیگران، هم خوبه و هم بد. خوبیش اینه که دیگه آدم نگران نیست بازی بخوره و برضدش توطئه بشه یا دورویی ها رو نفهمه. دیگه به هرکسی اعتماد نمیکنه و نیت واقعی آدمها رو تشخیص می ده.
بدیش هم اینه که آدم خیلی ناامید می شه. ماها همگی با خانواده، فامیل و تعدادی دوست دوره شدیم و خیال می کنیم دل به دل راه داره و حداقل چندنفرشون دوستمون دارند، در حالیکه ممکنه بعد از آگاهی پیداکردن بفهمیم هیچکس رو نداریم و دلمون راهی به جایی نداره! البته این هم شاید بد نباشه. تنهایی محض آدم رو به خدا نزدیکتر می کنه. بعد از دریافتن حقایق، ممکنه آرزوی محوشدن از آفرینش تا ابد به دلتون بمونه. مثل من.
محدودیت های انسان رو می شه نعمت هم تعبیر کرد. صدای عذاب کشیدن و ناراحتی روح انسانهایی که به دنیای بعدی رفتند رو نمی شنویم تا آرامش مون بهم نخوره. ظاهر غیرقابل تحمل موجودات ماورایی رو نمی بینیم تا ترس و اضطراب نداشته باشیم. آگاهی مون زیاد نیست تا حقایق وحشتناک دنیا رو ندونیم و راحت زندگی کنیم.خدا ما انسانهای عادی رو در حالت استاندارد آفریده، تمام حواس و ذهن و مغزمون در محدوده ای امن فعالند.
برای بیرون اومدن از این محدوده ی امن، باید ظرفیت پذیرش ترسها و سختی ها و ناامیدی ها رو داشته باشیم. خیلی از ماها در همین محدوده ی امن هم ناامید و خسته و وحشت زده ایم. (http://jn281.blogfa.com/)