PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنچه برای نوشتن دعا باید بدانیمamirkurd
Sunday 28 February 2010-1, 12:34 PM
قمر در عقرببه اطلاع دوستان عزیزم برسانم که دانستن ایام منحوس و قمر در عقرب را باید دانست و بعد شروع به هر عملی کرد چرا که اگر قمر در عقرب باشد یا ایام منحوس باشد کار یا عمل شما معکوس جواب میدهد مثلا شما برای آقای علی رضا زاده شرافت دعای محبت نوشته اید در تاریخ هشتم یا نهم ماه در صورتی که طالع آقای علی رضا سرطان می باشد و قمر در عقرب است ، و به جای محبت جدایی نتیجه میدهد .امیدوارم دقت کافی در این موارد را داشته باشید.هر طالع در هر ماه چند روز قمر در عقرب ومنحوس می باشد ، و در این روزها باید شروی به سفر نکرد ویا عقد و ازداج نکرد و.....مگر در بغض و آوارگی برای آن شخص که اگر قمر در عقرب باشد به طور دایم باقی می ماند مگر آنکه باطل شود .این ایام منحوسه هر طالع میباشد.حمل : از روز 16 تا نصف روز 18 نحس می باشد .ثور : از روز 13تا نصف روز 15نحس می باشد .جوزا : از روز 11تا نصف روز 13نحس می باشد .سرطان : از روز 8تا نصف روز 10نحس می باشد .اسد : از روز 6 تا نصف روز 8 نحس می باشد .سنبله : از روز 3 تا نصف روز 5 نحس می باشد .میزان : از روز 1 تا نصف روز 3 نحس می باشد .عقرب : از روز 28تا نصف روز 30نحس می باشد .قوس : از روز 26تا نصف روز 28نحس می باشد .جدی : از روز 23تا نصف روز 26نحس می باشد .دلو : از روز 21تا نصف روز 23نحس می باشد .

حوت : از روز 19تا نصف روز 21نحس می باشد .


هرگاه خواستی در تسخیر و تعویضات خود موفق شوی در امر خیر و شر و یا هرکاری که مهم بود و خواستی آن را شروع کنی و در آن موفق شوی بایدعزمیت فوق را بخوانی و این عزیمت در بین دانشمندان و منجمین و ستاره شناسان بسیار معروف و مهم بوده است و باید قدر آن را دانست و اگر کسی بخواهد در نوشتن دعاهای خود حکم و قدرت پیدا کند باید به مدت 40 شب هر شب صد مرتبه بخواند
و این عزیمت را باید خواند:
ملخ3 و یا طمحشین3 و یا بابلی3 بطیطل2 طیطل3 بکمش3 کالوش3 معیلوش3 بحق بسم الله العظیم الاعظم الذلی کان مکتوبا علی قلم آدم خیر خلق الله الا ما اجبتم و هیجتم ما اذکره لکم مما شئت یا الله یا شکیشفی یا قاهروا یا الله.


خصوصیات هرسیاره
زحل:ساعتی نیکوست در این ساعت تجارت زراعت و عقد قرارداد خوب است و همچنین در این ساعت انجام طلسم و .. نتیجه خوب میدهد و کسی که در این ساعت به دنیا آید صاحب دولت و عمر طولانیست.

مشتری:این ساعت ساعتی نیکوست و مناسب است برای شروع کار دیدار مریض خرید و فروش و بریدن و خریدن لباس نو و طلب حاجت از پروردگار وفرزندی که در این ساعت به دنیا بیاید از نیکو کاران و صالحان روزگار می شودو شایسته نیست در این ساعت به دیدار کافر و مفسد رفتن و کارهای خلاف و پنهان انجام دادن.

مریخ:ساعتی خوب است برای پوشیدن رخت نو و خوب نیست برای دیدار از دولت مردان شکار و انجام طلسمات و کودکی که در این ساعت به دنیا بیایدبه ریختن خون علاقه مند است.
الشمس:ساعتی خوب است برای بریدن و پوشیدن لباس نو و خرید و فروش وانجام طلسمات خوب وخوب نیست برای انجام طلسمهای شر و حسد و فرزندی که در این ساعت به دنیا آید دارای عمری طولانی و دانشی زیاد میباشد.

الزهره:ساعتی خوب است برای ازدواج و مسافر ت و طلسم های نیکو و عیادت از مریض و بریدن و پوشیدن لباس نو و کسی که در این ساعت متولد شود دوست دار خوشی و شادی و تفریح می باشد و شایسته نیست در این ساعت آموزش دادن به کودک و شروع کارهای بزرگ و انجام طلسم های شر.
عطارد:ساعتی خوب است برای تعلیم به کودک و آموزش و نوشتن و انجام طلسم های الفت و محبت و شروع کارهای جدید و تعمیرات و کسی که در این ساعت به دنیا می آید عالم و باهوش و زیرک می شود و شایسته نیست در این ساعت حجامت کردن بریدن لباس نو و مسافرت و انجام کارهای پنهانی و معالجه بیمار.

القمر:ساعت خو بی است برای پیغام فرستادن و حجامت کردن و خوردن دارو مسافرت و انجام کارهای صواب

بطور کلی روزهای هفته و ساعات شبانه روز هرکدام به دو قسمت سعد و نحس تقسیم میشوند که هردو آن ها شامل بخش های اکبر و اصغر هستند و به یکی از سیارات منسوبند.

به عنوان مثال روز های هفته و سیارات منسوب به آن ها چنین اند.

شنبه --------- زحل ------- نحس اکبر

یکشنبه ------ شمس ------- سعد اکبر

دوشنبه ------ قمر --------- سعد اصغر

سه شنبه ----- مریخ ------- نحس اصغر

چهارشنبه --- عطارد ------ سعد اصغر

پنج شنبه ---- مشتری ------ سعد اکبر

جمعه ------- زهره ------- سعد اکبر

این مطلب را به همراه ایام هفته و مبحث قمر در عقرب و روزهای نحس و محاسبه برج ها و خواص مد نظر بگیرید زیرا تمام این مطالب با هم مرتبط است

ساعات سعد ونحس ، وقت دعا و طلسم
دسته : اداب نوشتن دعا , دانستنی های دعا , آموزش های طلسم , تسخیرات ,

ساعات شبانه روز (ساعات سعد ونحس)
یکی از موارد مهمی که در این علم باید از آن آگاه بود شناخت ساعات مختلف شبانه روز میباشد.!! یعنی اینکه بدانیم کدام ساعت و زمان برای چه کاری مناسب است یکی از موارد مهمی که از این موضوع در آن استفاده میشود امر دعا نویسی میباشد که شخصی که برای امری دعایی مینویسد اگر این کار را در ساعت مناسب انجام ندهد چه بسا نتیجه معکوس حاصل میگردد . بهتر است بگوییم یکی از شرایط مهم در انجام امور مربوط به این علم آگاهی از این ساعات میباشد.


ملك میمون موكل روز شنبه زحل است و او بسیار قوی و قدرتمند است و از هر توانایی و قدرتی برخوردار است در محبت و جدایی و او هر تقاضایی كه شما داشته باشید اجابت می كند و از اخبار و سوالات شما ، شما را مطلع می سازد در احوال مریض و كشف دفینه و كار گشایی و احضار غایب و .....
در هنگام احضار به دور خود دایره ای بكشید و درون آن بشینید و تا آخر كار از آن خارج نشوید


احضار ملک میمون، موکل میمون(لطفا این کار انجام ندید )

احضار
بسم الله الرحمن الرحیم
اجب ایها الملك میمون بحق یو مك السبت و دوریك زحل اجب یا میمون السحابی بحق هضم كضكم هبجیج یا نوخ فلما تجلی ربه للجبل فجعله دكا و خر موسی صعقا فلما اجب یا میمون و عجل من شرفا الجوزاء و بحق الارض و السماء ذات البروج . والیوم الموعود و بحق من یقول للشیء كن فیكون- اهفاذا حضر فعرفه بما ترید من امر فرقة او بغض او بعض او فتح كنوز و غیر ذلك .
و اگر خواستید بین این عمل انصراف دهید و یا آنكه از عمل خود دست بردارید و از احضار او امتناع كنید باید حتما انصراف نامه را بخوانید
انصراف نامه
بسم الله الرحمن الرحیم
انصرف ایها الروج الطاهر بمواقع النجوم و انه لقشم لو تعلمون عظیم قضیت الحاجة فضلك الله بهذا الحكم من مشارق الارض و مغاربها.