لطفا قبل از ايجاد تاپيک در انجمن پارسیان ، با استفاده از کادر رو به رو جست و جو نماييد
فاکس فان دی ال دیتا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ترفندهای مرورگر اینترنت اکسپلورر

 1. Top | #1
  پارسیان (شاپرزفا)
  ali-reza آنلاین نیست.
  ورود به پروفایل ایشان

  عنوان کاربر
  کاربر حرفه ای
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  شماره عضویت
  8200
  نوشته ها
  415
  میانگین پست در روز
  0.20
  حالت من : Mehrabon
  تشکر ها
  704
  از این کاربر 886 بار در 395 ارسال تشکر شده است.

  موضوع new ترفندهای مرورگر اینترنت اکسپلورر

  در این قسمت ترفند های جالبی در مورد نرم افزار مرورگر اینترنت اکسپلورر را برای شما توضیح می دهیم

  پارسیان (شاپرزفا)


  اضافه کردن سایت های مورد علاقه در مرورگر اینترنت اکسپلورر (Favorites):
  برای اینکه آدرسی را که در حال مشاهده آن هستید، به عنوان یکی از سایت های مورد علاقه در لیست مرورگر اینترنت اکسپلورر ذخیره کنید به منوی favorites رفته و بر روی زیر منوی Organize Favorites کلیک کنید و در این قسمت می توانید با استفاده از New Folder پوشه جدیدی در مورد موضوع مورد نظر آن سایت بسازید و آن سایت مورد علاقه را در این پوشه ذخیره کنید. (برای سایت های دیگر هم به همین شکل)

  ذخیره لیست علاقه مندی ها - فید ها و کوکی ها در مرورگر اینترنت اکسپلورر :
  یکی از قابلیتهای مفید IE، توانایی این برنامه در انتشار و بازخوانی آدرس های Favorite و کوکی های گردآوری شده، به سایر برنامه های مرورگر اینترنت و یا کوکی ها است . در حقیقت آدرس های یادداشت شده در Favorite، سرمایه های یک کاربر اینترنت محسوب می شوند که می توانند ثمره سال ها وبگردی باشند.
  کوکی ها نیز اغلب فایل های کوچکی هستند که تنظیمات کاربری مربوط به سایت های اینترنت را در کامپیوترتان ذخیره می کنند، تا در بازدیدهای بعدی مورد استفاده قرار گیرند. هرچند که گاهی مورد سوء استفاده قرار می گیرند، ولی در بیشتر اوقات کاربردی مفید دارند. متاسفانه این آدرس ها و کوکی ها با تغییر ویندوز از بین می روند.
  برای جلوگیری از این اتفاق و تهیه نسخه پشتیبان و یا بازآوری از نسخه پشتیبانی که قبلا تهیه شده است، از منوی File گزینه Import and Export را انتخاب کنید.
  در پنجره بعد Export to a file را انتخاب کنید و بر روی Next کلیک کنید، در پنجره بعد می توانید favorites ، Feeds و Cookies را انتخاب کنید و بر روی Next کلیک کنید و در پنجره بعدی مسیری برای ذخیره سازی این 3 فایل انتخاب کنید و بر روی Next کلیک کنید و در پایان بر روی Finish کلیک کنید تا 3 فایل برای فیدها - لیست علاقه مندی ها و کوکی ها در مسیری که شما مشخص کردید ساخته شود.
  بدین ترتیب هر وقت که هر یک از این سه را از دست دادید می توانید با رفیتن به منوی فایل و قسمت Import and Export و انتخاب Import from a File این سه فایل را دوباره مثل قبل برگردانید!!.

  کلیدهای میانبر در اینترنت اکسپلورر (IE Shortcut):
  - برای اینکه دسترسی سریع به کادر آدرس (Address Bar) داشته باشید و بتوانید آدرس اینترنتی مورد نظر خود را تایپ کنید، دکمه Alt+D را فشار دهید. همچنین برای مشاهده آدرس هایی که رفته اید، از دکمه F4 استفاده کنید. توجه کنید که دکمه F4 در برنامه های دیگر ویندوز نیز برای بازکردن یک لیست پایین افتادنی (Drop Down List) مورد استفاده قرار می گیرد.
  برای رفتن و بازگشت به حالت تمام صفحه که در آن اجزا غیر ضروری مانند منوها حذف می شوند و پنجره IE تمام مانیتور را پوشش می دهد، کلید F11 را فشار دهید.
  برای بستن یک صفحه، کلیدهای Ctrl+W را فشار دهید.
  برای رفتن به قسمتهای مختلف یک آدرس در آدرس باز، از ترکیب دکمه های Ctrl و کلیدهای جهتی راست و چپ استفاده کنید.
  برای اضافه کردن یک آدرس به Favorites List (لیست سایت های مورد علاقه) از ترکیب دکمه های Ctrl+D استفاده کنید.
  برای تازه سازی (Refresh) یک صفحه، از دکمه F5 استفاده کنید.
  نکته: برای مجبور کردن برنامه برای بازآوری صفحه اینترنت و استفاده نکردن از صفحات ذخیره در Cache کامپیوتر شما و یا خدمات دهنده اینترنتی که به آن متصلید، از ترکیب دکمه های Ctrl+F5 استفاده کنید.
  برای رفتن به فریم های مختلف یک صفحه که از فریم بندی استفاده می کنند، از ترکیب Ctrl+Tab و Ctrl+shift+Tab استفاده کنید.
  اگر در هنگام کلیک کردن بر یک لینک، دکمه Shift را پایین نگه دارید، لینک مورد نظر در یک پنجره جداگانه باز خواهد شد. در واقع به جای اینکه صفحه جدید جایگزین صفحه فعلی شود، در یک پنجره جدید گشوده خواهد شد.
  برای ایجاد دسترسی سریعتر به یک لینک، می توانید یک میانبر ایجاد کنید. برای انجام این کار ، بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید و از لیستی که ظاهر می شود، گزینه Copy Shortcut را انتخاب کنید. سپس در محلی که می خواهید میانبر را قرار دهید، گزینه Past Shortcut را از منوی Edit انتخاب کنید. همچنین می توانید ترکیبی از کلیدها را به میانبر ایجاد شده اختصاص دهید تا برای باز کردن لینک مورد نظر بکار گرفته شوند. برای اینکار بر روی میانبر مذکور، راست کلیک کنید و از لیستی که ظاهر می شود گزینه Properties را انتخاب کنید، سپس به قسمت Web Document بروید، Shortcut Key را انتخاب کنید و کلیدی را به همراه کلیدهای کمکی Alt , Shift و یا Ctrl فشار دهید.
  برای استفاده کمتر از ماوس می توانید موقعی که پنجره IE فعال است با گرفتن کلیدهای Alt+F منوی فایل، کلید Alt+E منوی Edit و همینطور منوهای دیگر را باز کنید و با کلیدهای جهت نما روی منوها حرکت کنید.
  همینطور هنگامی که زیر منو با روش فوق باز شد میتوانید با یاد گرفتن میان برهای زیر منوها هم به روش زیر سرعت کار با مرورگر IE را بالا ببرید:
  برای مثال برای ذخیره کردن یک فایل می توانید کلید Alt+F+A را بگیرید و صفحه را ذخیره کنید.
  این روش برای اجرای زیر منوهای دیگر هم کاربرد دارد.

  ذخیره کردن محتویات یک صفحه با استفاده از اینترنت اکسپلورر:
  - در مرورگر Internet Explorer نسخه 5 و بالاتر، سه گزینه برای ذخیره کردن یک فایل HTML وجود دارد. این گزینه ها در زمان ذخیره یک صفحه اینترنتی را می توان در کادر Save As و در قسمت Save As Type پیدا کنید که عبارتند از:
  (Web Page,Compelete(*htm,*.html : گزینه پیش فرض است. در این روش تمامی متن صفحه و تصاویر موجود در آن و سایر فایل های خارجی وابسته، مانند فایل های نوع CSS و JS ذخیره می شوند. فایل اصلی که از نوع HTML است نیز بصورت جداگانه و بقیه فایل های تکمیلی در شاخه جداگانه ای به اسم نام فایل ذخیره شده Files کپی می شوند.
  برای مثال اگر نام فایل ذخیره شده InternetPage.htm باشد. فایل های تکمیلی در شاخه InternetPage_Files ذخیره می شوند. در این صورت ار هر یک از این دو را پاک، کپی و یا جابجا کنید، دیگری نیز پاک، کپی و یا جابجا خواهد شد.
  نکته دیگر آنکه در این روش گاهی در زمان ذخیره کردن صفحه اینترنت، زمان زیادی گرفته می شود. برای حل این مشکل Internet Explorer را موقتا با دستور Offline از منوی File در حالت Offline قرار دهید و پس از ذخیره از حالت Offline خارج شوید.
  (Web Archive,Single File(*.htm,*.html: در این روش تمامی صفحه و فایلهای تکمیلی در درون یک فایلی با پسوند MHT قرار میگیرند.
  (Web Page,HTML Only(*htm,*html: در این روش تنها متن صفحه، بدون فایل ها و تصاویر تکمیل کننده ذخیره می شود.

  بالابردن سرعت اجرای صفحات مرورگر Internet Explorer:
  اگر در جایی هستید که سرعت اینترنت پایین است و در بازکردن صفحات مشکل دارید، و بخصوص در بازکردن یک ایمیل در یاهو و یا صفحات دیگر باید مدتها به انتظار بنشینید، می توانید دریافت تصاویر را در قسمت Internet Options و در بخش Advanced غیر فعال کنید.
  برای غیر فعال کردن تصاویر و انیمیشن های موجود در صفحات وب به منوی Tools و سپس به زیر منوی Internet Options در مرورگر IE بروید و سپس در قسمت (Tab) تب Advanced رفته و در قسمت Multimedia تیک (علامت فعال سازی) کنار Show Pictures و ...Play Animations را بردارید (غیر فعال کنید).
  در این صورت تصاویر بارگذاری نمی شوند و تنها متن دریافت می شود و این کار سرعت دسترسی شما را بسیار بالا می برد. در حقیقت بیشتر تصاویر موجود در صفحات اینترنتی، تبلیغاتی هستند و حجم زیادی از داده های دریافتی را در بر می گیرند.
  ضمنا برای نمایش تصاویری که مایل هستید دیده شوند، کافی است که در روی کادر خالی تصویر کلیک سمت راست کنید و از منویی که ظاهر می شود گزینه Show Picture را انتخاب کنید تا آن تصویر بخصوص، به سرعت نمایش درآید.
  - اگر با مبحث مهم و نیرومند CSS ) Cascaded Style Sheet) در اینترنت آشنایی دارید و می خواهید که تمام صفحات طبق شرایط و سلیقه شما نشان داده شوند، مراحل زیر را دنبال کنید:
  ابتدا در مرورگر IE به منوی Tools بروید و Internet Options را باز کنید و در صفحه اول که General نام دارد، بر روی Accessibility کلیک کنید و کنار عبارت Format Documents Using My Style Sheet علامت بزنید و آدرس فایل CSS انتخابی خود را مشخص کنید.

  غیرفعال کردن پیغام خطا در اینترنت اکسپلورر:

  برای این کار روی آیکون اصلی Internet Explorer راست کلیک کرده و Internet Options را انتخاب نمایید. سپس به آخرین سربرگ آن یعنی سربرگ Advanced بروید و در قسمت Browsing تیکDisable script debugging را فعال کنید و تیک Display a notification about every script error را بردارید. به این ترتیب یک سایت حتی اگر مشکلی هم داشته باشد، به شما پیغام خطا نمی دهد و فقط در گوشه پایین سمت چپ یک علامت اخطار زرد رنگ کوچک نمایان می شود که با دوبار کلیک کردن روی آن می توانید خطا را مشاهده کنید.  بالا بردن سرعت دانلود در در اینترنت اکسپلورر:

  با بهره گیری از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد می توانید سرعت دریافت(دانلود) اطلاعات از طریق اینترنت را در مرورگر اینترنت اکسپلورر تا چندین برابر افزایش دهید.

  برای بالا بردن سرعت دانلود اینترنت اکسپلورر:

  1- بر روی جای خالی از دسکتاپ راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.
  2- تب Desktop را بر می گیزینیم.
  3- بر روی دکمه Customize Desktop کلیک میکنیم.
  4- در پنجره باز شده به تب Web می رویم.
  5- بر روی دکمه Properties کلیک میکنیم.
  6- در پنجره باز شده به تب Download می رویم.
  7- سپس تیک گزینه Limit hard-disk usagefor this page to را میزنیم.
  8- بعد در مقدار فیلد Kilobytes را به عدد 9.000 تغییر می دهیم.
  9- در پایان OK را زده و خارج میشویم.
  تصحیح متون ناخوانا در IE !

  شايد شما هم تا به حال سايتي را ديده ايد يا ايميلي را از جانب شخصي دريافت کرده ايد که به محض باز کردن آن با حروف عجيب و به قول معروف خرچنگ قورباغه مواجه شده ايد. بعد هم از نگارنده آن گله کرده ايد و پنجره مورد نظر را بسته ايد. اما اشتباه نکنيد! به احتمال %90 مشکل از شماست و تنها %10 اين احتمال وجود دارد که نويسنده رعايت حال شما را نکرده باشد.
  دليل اين موضوع هم خيلي راحت قابل درک است ؛ Encoding مرور گر شما تنظيم نيست! پس هنگام مواجه با اين حروف با چند کليک ساده Encoding مرورگر خود را تنظيم کنيد تا بتوانيد متن فارسي را به طور کاملا صحيح بخوانيد. برابراي يادگيري چگونگي تنظيم کردن Encoding با ما همراه شويد.

  تمام سايت ها و ميل هايي که ارسال مي شوند از 2 نوع Character Encoding استفاده نمي کنند و همين کار مارا بسيار ساده مي کند.
  اما اين سوال پيش مي آيد که چرا همه ي متون فارسي اين مشکل را ندارند؟ پاسخ آن بسيار ساده است ، زيرا کساني که اين متون را نوشته اند سايت خود را جوري تنظيم کرده اند که به طور اتوماتيک و بدون نياز به تنظيم دستي از همان Encoding مورد نظر براي خواندن متن فارسي شان استفاده شود.

  اما طريقه اين که اين Encoding ها را تنظيم کنيم بسيار ساده است و با چند کليک قابل حل!
  پس براي اين کار در مرورگر اينترنت اکسپولرر:
  در هر جايي از صفحه راست کليک کنيد، سپس از منوي باز شده بر روي Encoding برويد و بر روي (Unicode(UTF-8 کليک کنيد ،دقت کنيد که اگر آن را نديديد بر روي More کليک کنيد و از آنجا بر روي (Unicode(UTF-8 کليک کنيد.
  اما ممکن است پس از اين کار هم متن مورد نظر فارسي نشد پس دوباره در هر جايي از صفحه راست کليک کنيد، سپس از منوي باز شده بر روي Encoding برويد و اين بار بر روي (Arabic(windows کليک کنيد ،دقت کنيد که اگر آن را نديديد بر روي More کليک کنيد و از آنجا بر روي (Arabic(Windows کليک کنيد.
  در صورتي که دوباره متن فارسي نشد بايد تقصير را به گردن نگارنده بياندازيم که از فونتي استفاده کرده که تنها مخصوص سيستم خودش بوده و بر روي سيستم هاي ديگر قابل اجرا نيست.
  [فقط کاربران انجمن قادر به دیدن لینک هستند . برای ثبت نام کلیک کنید..]

 2. 3 کاربر مقابل از ali-reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  hiss (Thursday 26 November 2009-1), moderator (Wednesday 25 November 2009-1), number1 (Saturday 21 November 2009-1)

 3. Top | #2
  پارسیان (شاپرزفا)
  ali-reza آنلاین نیست.
  ورود به پروفایل ایشان

  عنوان کاربر
  کاربر حرفه ای
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  شماره عضویت
  8200
  نوشته ها
  415
  میانگین پست در روز
  0.20
  حالت من : Mehrabon
  تشکر ها
  704
  از این کاربر 886 بار در 395 ارسال تشکر شده است.

  موضوع Icon1 حذف کلمه عبور ذخیره شده در مرورگر ie

  یکی از امکانات مرورگر اینترنت مایکروسافت (IE) ذخیره کلمه عبور وارد شده توسط کاربر در فرمها و صفحات وب است (مواردی مثل ورود به بخش مدیریت وبلاگ،ایمیل و...) . در صورتی که کاربر در وب سایتی نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کند مرورگر در مورد ذخیره کلمه عبور از وی سوال می کند در صورت تایید توسط کاربر در آینده نیازی به تایپ مجدد کلمه عبور نیست و تنها با تایپ نام کاربری کلمه عبور در بخش مورد نظر و توسط مرورگر بصورت خودکار نوشته می شود.
  این امکان به نوعی کاربر را در ذخیره کلمه عبور و همچنین تایپ آن در هر بار ورود به سایت مورد نظر بی نیاز میکند و با توجه که تایپ کلمه عبور بخصوص وقتی دیگران امکان مشاهده دستان و صفحه کلید را دارند نوعی ریسک امنیتی است بنابراین این امکان به نوعی به امنیت اطلاعات کاربران نیز کمک میکند .
  اما اگر کاربر بصورت اشتباهی و در کامپیوتری که دیگران نیز به آن دسترسی دارند مثل کامپیوتر مرکز کامپیوتر دانشگاه، کافی نت یا محل کار از این امکان استفاده کند آنگاه این امکان را برای دیگران فراهم کرده است که بدون نیاز به کلمه عبور خاص وی به کنترل پنل ایمیل، وبلاگ یا حساب بانکی وی دسترسی پیدا کنند. این مشکل بخصوص در مورد کاربران ایرانی که آشنایی چندانی با زبان انگلیسی ندارند یا نسبت به پیامهای مرورگر اینترنت بی توجه هستند زیاد اتفاق می افتد همچنین گاهی نیز کاربران حرفه ای تر بصورت تصادفی و اشتباه در برابر سوال مرورگر جهت ذخیره کلمه عبور دکمه تایید را فشار میدهند و باعث می شود که اطلاعات ایشان در اینترنت به خطر بیافتد.


  پارسیان (شاپرزفا)


  اگر احیانا شما نیز چنین اشتباهی کردید میتوانید برای حذف کلمه عبور ذخیره شده در مرورگر اینترنت از منوی بالای مرورگر گزینه Tools و سپس گزینه Internet Options را انتخاب کنید.
  در بالای فرم ظاهر شده تب Content را انتخاب کنید و سپس در قسمت AutoComplete دکمه Settings را بزنید تا فرم دیگری نمایش داده شود ، در فرم ظاهر شده میتوانید با علامت زدن قسمتهایی که در تصویر سوم مشاهده می کنید و کلیک برروی دکمه Delete AutoComplete History می توانید آدرس های نوشته شده و اجرا شده در نوار آدرس مرورگر، صفحات ذخیره شده در حافظه کش مرورگر، لیست علاقه مندی ها، فیدها، فرمهایی که در سایت های مختلف پرکرده اید، و کلمه عبورهای تایپ شده توسط شما و افرادی که با این کامپیوتر تا حالا کار کرده اند را حذف کنید.


  پارسیان (شاپرزفا)


  البته مراحل اشاره شده در مورد مرورگر IE8 بوده و در مرورگرهای نسخه های دیگر IE هم تقریبا به همین شکل می باشد.

  پارسیان (شاپرزفا)پارسیان (شاپرزفا)
  [فقط کاربران انجمن قادر به دیدن لینک هستند . برای ثبت نام کلیک کنید..]

 4. 2 کاربر مقابل از ali-reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  hiss (Thursday 26 November 2009-1), moderator (Wednesday 25 November 2009-1)

 5. Top | #3
  پارسیان (شاپرزفا)
  ali-reza آنلاین نیست.
  ورود به پروفایل ایشان

  عنوان کاربر
  کاربر حرفه ای
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  شماره عضویت
  8200
  نوشته ها
  415
  میانگین پست در روز
  0.20
  حالت من : Mehrabon
  تشکر ها
  704
  از این کاربر 886 بار در 395 ارسال تشکر شده است.

  موضوع Icon1 آموزش درست کردن لیست سایت های مورد علاقه

  آموزش درست کردن لیست سایت های مورد علاقه خودتان

  شما اگر از یک سایت خوشتون بیاد و بخواهید ادرس اون رو داشته باشید چکار می کنید؟ اسم اون سایت رو در یک تکه کاغذ یاداشت می کنید. یا در یک نوت پد یا ورد دخیره می کنید .که البته هیچ کدام از این کار ها عاقلانه نیست و همینطور برای شما زحمت زیادی داره.. اما راهی که شما رو از یاداشت کردن معاف می کنه ...
  در خود مایکروسافت اینترنت اکسپلوره.. امکانی وجود داره که شما می تونید برای خود یک بایگانی از اسمامی سایت های مورد علاقه خود درست کنید..

  برای این کار در ابتدا باید در قسمت منو ها روی گزینه فیوریت کلیک کنید (البته زمانی که در ان سایت مورد علاقه خود قرار دارید.)..در اینجا یک توضیح بدم که این اموزش برای مرتب کردن و درست کردن گروه های مختلفی می باشد که شما می توانید وب سایت ها ی مورد علاقه خود را در یکی از گروه های درست شده قرار دهید و برای پیدا کردن ادرس سایت مورد علاقه خود فقط کافی هست به ان گروه مراجعه کنید تا لیست تمام وب سایت های که در ان گروه قرار دارند رو به شما نشان بدهد و با کلیک بر روی ان به ان وب وارد شوید..برای مثال شما می توانید گروهای مانند ..وب سایت ها..وب های اموزشی .وبلاگها..وبلاگ های دوستان و....درست کنید و در هر یک از گرو ها کلی سایت یا وبلاگ قرار دهید.حتی شما می توانید اگر زمانی دید که در یک گروه اسمهای سایت ها زیاد شده گروه دیگری به همان اسم و فقط با اضافه کرده یه عدد مثل وبلاگ دوستان 01 و وبلاگ دوستان 02 درست کنید که کار شما را راحت تر کند..بهترین کار این است که در هر پوشه یا گروه تا 30 سایت یا وبلاگ قرار دهید و در این زمان گروه 2 ان را درست کنید....

  و بعد که این منو باز شد شما بر روی add to favorites کلیک کنید و یک کادر دیگر باز خواهد شد...شما در این کادر بر روی گزینه create in >> کلیک کنید تا تمام پوشه ها را به شما نشان دهد

  البته شما می توانید. پوشه های مورد علاقه خود را درست کنید مثلا . weblog .1 که به شما یاداور می شود که در این پوشه وبلاگ ها قرار دارند.البته این فقط یک مثال بود و شما می توایند اسم های مورد علاقه خود را بگذارید.. برای این کار باید بر روی گزینه new folder کلیک کنید .حالایک کادردیگر باز می شود..شما در ان کادر اسم پوشه مورد علاقه و نزدیک به اسم ان وب سا یت را بنویسد البته کلماتی بنویسد که به شما یاداور ان وب سایت باشد.

  حالا ان جمله در بین پوشه های شما قرار گرفته است.شما روی ان کلیک کنید و دکمه ok را بزنید.. حالا کار تمام است و شما برای دیدن نتیجه کار ابتدا باید بر روی گزینه favorites کلیک کنید و از ان لیست باز شده بر روی ان پوشه انتخابی خودتان که درست کردید موس را نگه دارید. حالا یه کادر دیگر باز می شود که اسم ان وب سایت یا وبلاگ را نشان می دهد...شما هر بار که با ان سایت یا وبلاگ کار داشتید می توانید با کلیک بر روی اسم ان مستقیم به ان وبلاگ وارد شو.ید...

  در اینجا لازم به ذکر هست که برای مرتب کردن یا جابجا کردن پوشه ها یا ادرس وب ها می توانید گزینه Organize favorites را کلیک کنید .در این کادر باز شده خواهید دید که به شما امکان ویرایش اطلاعات دخیره شده را خواهد داد که به نظرم احتیاج به اموزش نداشت چون همه جزو فرمان های اصلی سیستم عامل ویندوز می باشند.


  از سایت های موجود در Favorites پشتیبان بگیرید
  ممکن است شما نیز از آن دسته از کاربرانی باشید که مایلید سایتهای مورد علاقه خودتان را در قسمت Favorites مرورگر اینترنت اکسپلورر ذخیره کنید. اما در صورتی که بنا به هر دلیلی مجبور به پاک کردن IE یا پاک کردن ویندوز باشید اطلاعات موجود در Favorites پاک خواهند شد. برای رفع این مشکل میتوانید از این ترفند استفاده کنید و با آن از سایت های موجود در این قسمت به طور کامل یک BackUp تهیه کنید. از این قابلیت میتوانید برای انتقال کل محتویات موجود به سیستم دیگر نیز استفاده کنید.
  بدین منظور:
  ابتدا مرورگر Internet Explorer خود را باز كنيد.
  اکنون از بالا و منوي File ، گزينه Import and Export را انتخاب كنيد.
  سپس بر روي Next كليك كنيد و از ليست موجود Export Favorites را انتخاب كرده و بر روي Next كليك كنيد.
  در این صفحه لیست سایتهای موجود را میبینید ؛ مجدد دکمه Next را بزنید.
  در این صفحه میتوانید محل ذخیره شدن BackUp را تعیین کنید.
  با فشردن دکمه Next به صفحه تأیید نهایی خواهید رفت. برای اتمام عمیلیات دکمه Finish را بزنید.
  اکنون فایل پشتیبان شما در محل تعیین شده و با فرمت HTML ذخیره شده است.

  اما برای بازگرداندن این BackUp به IE باید مراحل زیر را طی کنید:
  مجددأ وارد قسمت Import and Export بشوید.
  این باز از داخل لیست موجود Import Favorites را انتخاب كرده و بر روي Next كليك كنيد.
  در صفحه بعدی محلی که فایل پشتیبان را در آنجا ذخیره کرده اید را تعیین کنید و روی Next کلیک کنید.
  [فقط کاربران انجمن قادر به دیدن لینک هستند . برای ثبت نام کلیک کنید..]

 6. 2 کاربر مقابل از ali-reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  moderator (Thursday 4 February 2010-1), rosey (Sunday 16 May 2010-1)

کلمات کلیدی این موضوع

پارسیان (شاپرزفا) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
پودر چاقی
پودر بومبا
مودم وایرلس
شرکت تجهیزات پزشکی
باند های پزشکی
افزایش وزن
مکمل افزایش وزن
افزایش وزن سریع
پودر چاقی بومبا
راههای افزایش وزن
چای لاغری تیما
خرید چای لاغری تیما
راههای افزایش وزن
چای سبز تیما
ژل افزایش قد سیلکونی
ژل افزایش قد
خرید ژل افزایش قد
ژل افزایش دهنده قد
آموزش خیاطی خانم عمرانی
خیاطی خانم عمرانی
سیما عمرانی آموزش خیاطی
دستبند پاور بالانس
خرید دستبند پاور بالانس
قیمت یخچال و فریزر
فروش ماشین لباسشویی
خرید یخچال فریزر
فروش لوازم خانگی
خرید آنلاین لوازم خانگی
خرید سینمای خانگی
خرید دستگاه آب تصفیه کن
خرید ماشین ظرفشویی
خرید ماشین لباسشویی
خرید اسپلیت
خرید کولر دوتیکه
خرید لوازم خانگی
فروش کولر دوتیکه
فروش سینمای خانگی
فروش آب تصفیه کن
خرید آب تصفیه کن
دستگاه آب تصفیه کن
فروش دستگاه آب تصفیه کن
فروش کولر اسپلیت
فروش ماشین ظرفشویی
فروش یخچال فریزر
خرید تلویزیون
فروشگاه ساز
فروشگاه ساز رایگان
ساخت فروشگاه اینترنتی
فروشگاه ساز اینترنتی
ایجاد فروشگاه اینترنتی
ایجاد فروشگاه اینترنتی رایگان
ساخت سایت رایگان
سایت ساز رایگان
سایت رایگان
تبلیغات در اینترنت
تبلیغات متنی
تبلیغات در سایت
تبلیغات بنری
تعرفه تبلیغات
هزینه تبلیغات در سایت
قیمت تبلیغات در سایت